11.04.2019 • Na targach Automaticon 2019 SEW-EURODRIVE Polska zaprezentowała rozwiązania automatyzacji procesów produkcyjnych oraz najnowsze produkty techniki napędowej.

Jesteśmy partnerami w budowaniu inteligentnych fabryk 4.0 i dlatego właśnie podczas targów Automaticon 2019 chętnie dzieliliśmy się z Państwem naszą wiedzą i doświadczeniem w tym zakresie. Zwiedzający targi mogli zobaczyć między innymi zestaw mechatronicznych systemów kinematyki oraz modułowy system automatyki MOVI-C®. Jednak największą atrakcją był jeżdżący po naszym stoisku samojezdny wózek transportowy AGV.

Nowoczesne rozwiązania SEW-EURODRIVE umożliwiły zastosowanie w wózkach AGV superkondensatorów o niewielkiej masie i krótkim czasie ładowania, bezkontaktowe i samoczynne doładowywanie podczas jazdy lub na stacjach docelowych, bezprzewodową komunikację i nawigowanie pojazdów (Bluetooth, WLAN, laser) oraz wysoki poziom bezpieczeństwa dzięki systemom Safety opartym na skanerach.

Innowacyjne rozwiązania SEW-EURODRIVE oraz doświadczenie, które zdobyliśmy po wdrożeniu systemu transportowego ładunków o dużych gabarytach opartego na AGV w nowoczesnej tłoczni profili aluminiowych, pozwoliły nam zdobyć tytuł „Produkt Roku 2018" w kategorii „Nowe maszyny i technologie” w plebiscycie organizowanym przez magazyn „Napędy i Sterowanie”.

Obecność firmy SEW-EURODRIVE na targach i duże zainteresowanie odwiedzających potwierdza, że bezpośredni kontakt w celu prezentacji produktów oraz oferty serwisowej jak i szkoleniowej jest pożądany i doceniany przez obecnych oraz przyszłych Klientów.