24.10.2023 • Spotkania i konsultacje online cieszą się dużym zainteresowaniem, dlatego SEW-EURODRIVE Polska zaprasza na kolejny bezpłatny webinar.

16 listopada w godzinach 10:00 – 11:30 ekspert SEW-EURODRIVE Polska pokaże, jak energooszczędnie napędzać świat, a także zaprezentuje portfolio produktów w klasie IE5, korzyści i wymierne oszczędności z zastosowania energooszczędnej techniki napędowej, narzędzia efektywności energetycznej i case study z realizacji u Klientów.

>>>Zapraszamy do rejestracji.<<<

Webinar rozpoczniemy o godz. 10:00 od szybkiego omówienia spraw organizacyjnych i sprawdzenia jakości połączenia. Rejestracja dostępna jest do 15 listopada, do godziny 12:00.

Informacje praktyczne

Instrukcję do rejestracji znajdziesz na stronie rejestracji na webinar. Po rejestracji na Twój adres e-mail zostanie wysłane potwierdzenie w formie indywidualnego kodu oraz link do szkolenia „View online event”. Dodatkowo w załączniku będzie znajdował się plik umożliwiający dodanie tego wydarzenia do kalendarza Outlook.

Szkolenie prowadzone będzie poprzez połączenie Cisco Webex, które można uruchomić z poziomu przeglądarki bez dodatkowego oprogramowania. Link do połączenia Webex zostanie wysłany pod wskazany adres e-mail dzień przed prezentacją z adresu webinar@sew-eurodrive.pl

Po dołączeniu do platformy mikrofony oraz kamery zostaną wyłączone automatycznie przez prowadzącego w celu podniesienia jakości połączenia. Podczas prezentacji dostępny będzie czat z ekspertem technicznym. Po zakończeniu prezentacji odpowiemy na najczęściej zadawane pytania, będzie to również czas na dyskusję. Jeśli masz pytania, napisz do nas na webinar@sew-eurodrive.pl

marketing@sew-eurodrive.pl