RSS Feed

DataLogger IG - konserwacja prewencyjna dla przemysłu

01.07.2022

DataLogger IG
DataLogger IG
DataLogger IG

DataLogger IG to zestaw diagnostyczno-serwisowy, który zaprojektowaliśmy w odpowiedzi na potrzebę ciągłego monitorowania parametrów pracy przekładni przemysłowych.

To nasze unikalne rozwiązanie z zakresu konserwacji prewencyjnej w erze cyfrowej, które pozwala na wczesne ostrzeganie przed krytycznymi zmianami stanu i rozpoznawanie trendów na podstawie monitorowania. Ponadto, dzięki inteligentnej prezentacji danych, zmniejszamy ryzyko przestojów oraz zwiększamy oszczędność zasobów, efektywnie wykorzystując możliwości przekładni i całej maszyny.

Czym się wyróżnia DataLogger IG?

Kompaktowa budowa, 7-calowy, dotykowy ekran HMI oraz możliwość wyposażenia w szeroki zakres czujników w standardzie 4-20 mA pozwalają nam na skonfigurowanie dla naszych Klientów DataLogger IG w taki sposób, by spełniał unikalne potrzeby i wymagania, zależne od aplikacji.

DataLogger IG od SEW-EURODRIVE Polska umożliwia bieżącą kontrolę parametrów pracy przekładni przemysłowych, takich jak wibracje, temperatura, poziom oleju czy ciśnienie. Dzięki stałemu monitorowaniu stanu przekładni przemysłowej, istotne z punktu widzenia eksploatacji zmienne parametry pracy naszych przekładni przemysłowych są cyklicznie rejestrowane, jednocześnie zapewniając ich podgląd w każdej chwili.

Kliknij, by dowiedzieć się więcej.