RSS Feed

DataLogger IG i Panel Utrzymania Ruchu z tytułem "Produkt Roku"

06.07.2022

Czy wiecie, że nasze najnowsze rozwiązania zapewniające skuteczny monitoring procesu i kondycji maszyn zdobyły wyróżnienia w konkursie Produkt Roku 2021, organizowanym przez miesięcznik „Napędy i Sterowanie”?

Produkt Roku
Produkt Roku
Produkt Roku

Nasze rozwiązania z zakresu cyfrowej konserwacji prewencyjnej – Panel Utrzymania Ruchu oraz DataLogger IG zostały docenione przez komisję konkursową: profesorów Katedry Automatyki i Inżynierii Biomedycznej z AGH w Krakowie. Na czym polega wyjątkowość tych produktów?

Monitorując tylko wybrane parametry falowników (m.in. poziomy obciążeń, stany wejść/wyjść) czy zbierając dane z czujników na urządzeniach (m.in. drgań czy temperaturę oleju) uzyskamy wystarczające informacje o procesie produkcyjnym i kondycji maszyn, aby podjąć decyzje o działaniach prewencyjnych lub korekcyjnych.

Przemyślany zestaw do monitorowania wielkości elektrycznych i mechanicznych oparty jest o standardowe funkcjonalności „Scope” falowników SEW oraz o autorskie oprogramowanie, przygotowane przez ekspertów SEW-Eurodrive Polska.

Warto wiedzieć więcej: