21.03.2023 • „Odkrywcze. Przydatne. Pomocne w pracy. Świetna organizacja. Wiedza i przygotowanie trenera godne polecenia. Dobrze stopniowany poziom trudności, który rośnie w kolejnych dniach szkolenia. Otwierające oczy. Pełne praktycznych ćwiczeń. Przemyślane. Dobrze przygotowane. Dopracowane. Pyszny obiad. Świetna atmosfera. Profesjonalizm trenera godny polecenia. Przygotowane w każdym szczególe. Możliwość zwiedzenia hali produkcyjnej SEW rewelacja. Świetne stanowiska szkoleniowe.”

Takie opinie otrzymujemy w ankietach od Klientów. Dzięki ich sugestiom i opiniom nieustannie rozwijamy i udoskonalamy nasze szkolenia, aby były „skrojone na miarę”. To ważne, ponieważ szkolimy osoby z różnym poziomem wiedzy, różnymi oczekiwaniami i z różnym doświadczeniem zawodowym.

Jesteśmy firmą produkcyjno-handlową, działającą na polskim rynku od ponad 25 lat, a szkolenia organizujemy już ponad 10 lat. Nieustannie je udoskonalamy i tworzymy nowe, ponieważ słuchamy Klientów i dostosowujemy się do ich potrzeb oraz oczekiwań.

Od lat jesteśmy zarejestrowani w Krajowym Rejestrze Instytucji Szkoleniowych, a w roku 2022 do posiadanych wcześniej przez SEW-EURODRIVE Polska certyfikatów: ISO 9001:2015 ISO 45001:2018 dotyczących sprzedaży, produkcji, serwisowania i projektowania rozwiązań z zakresu techniki napędowej, dołączyły szkolenia. Audyt niemieckiego TUV SUD i przyznane normy jakości potwierdzają najwyższy standard naszych usług szkoleniowych. Szkolimy rocznie prawie 1000 osób, co tym bardziej robi wrażenie, bo nie jesteśmy przecież firmą, której głównym zadaniem są szkolenia, tylko produkcja oraz serwisowanie techniki napędowej oraz projektowanie kompleksowych rozwiązań z dziedziny automatyki przemysłowej.

Usługi szkoleniowe są dopełnieniem naszego głównego zakresu działalności. Posiadamy w naszej ofercie 36 pozycji szkoleń technicznych z zakresu obsługi, parametryzacji, konserwacji i serwisowania naszych urządzeń oraz szerokie portfolio szkoleń miękkich.

Mamy w ofercie szkolenia techniczne:

Nasi trenerzy to doświadczeni inżynierowie aplikacyjni i serwisanci, którzy dysponują szeroką wiedzą praktyczną, zgromadzoną w ciągu wielu lat pracy związanej z uruchamianiem i serwisowaniem urządzeń oraz realizacją projektów przemysłowych w kraju i na całym świecie.

Nieustannie dzielimy się wiedzą - kształcimy inżynierów, konstruktorów, mechaników, techników, automatyków, elektroników i elektryków podczas szkoleń technicznych, ale również rozwijamy umiejętności miękkie specjalistów i menadżerów. Zadowolenie ze szkoleń technicznych, dobrej organizacji oraz udanej współpracy z działami HR zrodziło potrzebę poszerzenia oferty o szkolenia podnoszące kompetencje interpersonalne. Wykorzystaliśmy swoją wiedzę, doświadczenie i kontakty z zaufanymi firmami partnerskimi, które od lat szkolą pracowników SEW-EURODRIVE. Wszyscy nasi partnerzy to firmy o ukształtowanej na rynku pozycji. Dzięki różnorodnej ofercie szkoleniowej jesteśmy dla naszych Klientów partnerem szkoleniowym pierwszego wyboru.

Organizujemy praktyczne szkolenia branżowe, cenione szkolenia menadżerskie, profesjonalne szkolenia z pakietu MS Office, szkolenia z projektowania 2D i 3D, szkolimy także z języków programowania. Od kilku lat organizujemy również kursy z egzaminami na Kwalifikacyjne Uprawnienia Energetyczne (on-line i stacjonarne), a w tym roku do naszej oferty dołączyły szkolenia UDT.

Pełna oferta szkoleń dostępna jest na naszej stronie.

Szkolimy w Centrali SEW-EURODRIVE w Łodzi, a także w Centrum Techniczno-Szkoleniowym w Tychach oraz w biurach technicznych w Poznaniu, Radomiu i Wrocławiu. Współpracujemy także z Centrum Badań i Rozwoju Nowoczesnych Technologii w Grzymysławicach k. Wrześni.

Certyfikat ISO zobowiązuje, jednak staramy się od zawsze. Wyróżnia nas miejsce szkolenia - część praktyczna naszych kursów odbywa się albo na hali montażowo-serwisowej naszego zakładu produkcyjnego w Łodzi, albo na terenie warsztatu Centrum Szkoleniowo-Serwisowego w Tychach.

Wyróżniają nas również małe grupy szkoleniowe - maksymalnie sześcioosobowe. Dzięki temu nasi Klienci mają komfortowe warunki do nauki i ćwiczeń oraz możliwość indywidualnej pracy z trenerem, aby zdobyć niezbędne kompetencje i osiągnąć zamierzony cel szkolenia.

Jesteśmy najlepsi w tym, co robimy, więc nikt nie przeszkoli Was tak dobrze z naszych produktów jak my. W końcu jesteśmy producentem i serwisantem tych urządzeń, więc znamy się na nich najlepiej #WeAreSEW

Zapraszamy do kontaktu i udziału w naszych szkoleniach.

sew@sew-eurodrive.pl