RSS Feed

Najwyższe standardy jakości potwierdzone certyfikatem ISO

19.04.2018

Firma SEW-EURODRIVE wdrożyła system zarządzania jakością ISO 9001:2015 oraz higieną pracy OHSAS 18001.

TUV ISO

Dzięki certyfikatom potwierdzającym nasze zaangażowanie w zapewnienie najwyższej jakości produktów i obsług, nasi Klienci mają gwarancję niezawodności naszej techniki napędowej oraz zyskują pewność i bezpieczeństwo inwestycji.

Systemy zarządzania jakością ISO 9001:2015 określiły wymagania, które są spełnione w naszej organizacji oraz zestaw procedur, jakimi kierujemy się jako przedsiębiorstwo, by zapewnić Klientom produkt najwyższej jakości.

Norma ISO 9001:2015 ukierunkowana jest na pełne zrozumienie i skuteczną realizację wymagań Klienta poprzez przyjęcie podejścia procesowego (Planuj – Wykonaj – Sprawdź – Działaj oraz podejście oparte na ryzyku, tzw. risk-based thinking), dostarczanie wyników skuteczności procesów oraz ich ciągłe doskonalenie w oparciu o obiektywne pomiary.

System zarządzania higieną pracy OHSAS 18001 pozwolił na identyfikację i analizę potencjalnych zagrożeń oraz ocenę związanego z nimi ryzyka zawodowego, które wykorzystaliśmy jako podstawę do projektowania i planowania działań oraz programów poprawy bezpieczeństwa pracowników. Określenie odpowiedzialności w zakresie BHP oraz odpowiednie szkolenia pracowników gwarantują najwyższe standardy bezpieczeństwa i higieny pracy.

Wdrożone systemy i zdobyte certyfikaty to holistyczne podejście do zarządzania procesami i organizacją. Są one na bieżąco monitorowane oraz modyfikowane i wspierają nas w codziennych aspektach działalności biznesowej i organizacyjnej w celu ciągłego podnoszenia jakości.