RSS Feed

20 lat w Polsce, 85 lat na świecie

25.11.2016

To my poruszamy świat. Od 85 lat na świecie a 20 w Polsce udowadniamy, że bezruch nie istnieje. Modułowa oferta produktów (przekładni, motoreduktorów, falowników, techniki decentralnej) oraz usług szkoleniowych i serwisowych dopełniona poprzez wsparcie techniczne gwarantuje nam pozycję lidera techniki napędowej.

Jako jeden ze światowych liderów w zakresie technologii napędowych każdego dnia dbamy o to, aby świat pozostawał w ruchu.
Materiał wideo o naszej firmie

Ładuję materiał wideo...

Jako jeden ze światowych liderów w zakresie technologii napędowych każdego dnia dbamy o to, aby świat pozostawał w ruchu.

Nasza siła tkwi w wartościach

Świat się zmienia, a nasze wartości są zawsze aktualne:

• indywidualne podejście do potrzeb

• bezkompromisowa jakość

• perfekcyjny serwis

• świadomość, że nasz Klient nie potrzebuje produktów, ale rozwiązań

Ostatnie 20 lat to czas pełen ciekawych projektów – z dużą satysfakcją patrzymy na naszą przeszłość. Jednak z jeszcze większą radością i pewnością siebie spoglądamy w przyszłość.

To my wyznaczamy trendy i standardy

Dzięki zastosowaniu nowych innowacyjnych rozwiązań firmy SEW-EURODRIVE wspieramy procesy produkcyjne, ukierunkowane na bezpieczeństwo, oszczędność energii, efektywność, niezawodność i większe zyski.

IMG

Międzynarodowy charakter firmy SEW-EURODRIVE zapewnia jednolite standardy jakości oraz korzyści z globalnej wymiany doświadczeń. Nieprzerwanie pracujemy nad nowymi produktami - wprowadzamy nową gamę produktów – generację „C” dobrze znanych falowników MOVIDRIVE® oraz sterowników Movi PLC®. Kolejnym krokiem w rozwoju automatyzacji napędów jest wprowadzenie do codziennej produkcji autonomicznych wózków jezdnych AGV, napędzanych w technologii superkondensatorów.

Tak wygląda już dzisiaj technologia przyszłości.

Naszą obecność na rynku i ciągły rozwój zawdzięczamy naszym partnerom biznesowym. To właśnie im dedykowaliśmy naszą uroczystość - Jubileusz 20-lecia firmy SEW-EURODRIVE Polska.

Wzajemną współpracę doceniliśmy przyznając naszym Klientom nagrody w 5 kategoriach:

- Niezawodne partnerstwo - to wyraz uznania i podziękowanie za długotrwałą współpracę i zaufanie do marki SEW,

- Kreatorzy przyszłości - to nagroda za efektywne wdrażanie innowacyjnych i nowatorskich rozwiązań SEW,

- Kompleksowy odbiorca - to podziękowanie za zaufanie marce SEW - korzystanie z szerokiej oferty naszych produktów i usług,

- Giganci przemysłu - to nagroda za owocną współpracę przy rozwijaniu segmentu przekładni przemysłowych,

- Mistrzowie wyzwań - to podziękowanie za stawianie przed nami ambitnych wyzwań, którym wspólnie sprostaliśmy,

Specjalna dodatkowa nagroda przyznana została w kategorii Symbioza nauki i techniki dla Politechniki Śląskej w Gliwicach - Wydział Mechaniczny Technologiczny.

Obchody jubileuszu uświetnił występ artystyczny Aleksandry Kiedrowicz oraz koncert Marcina Wyrostka z grupą Coloriage.

IMG

Przypadająca okrągła rocznica SEW-EURODRIVE w Polsce to okazja, aby podziękować wszystkim Partnerom Biznesowym za dotychczasową współpracę oraz zaufanie jakim nas obdarzyli. Państwa uznanie jest dla nas bezcenne i stanowi niegasnącą mobilizację do realizacji naszej misji zawodowej. Zamierzamy dalej rozwijać i umacniać naszą pozycję jako dostawcy pierwszego wyboru w zakresie innowacyjnych rozwiązań napędowych oraz wyznaczać standardy techniki napędowej. Będziemy realizować wspólnie wiele projektów oraz celów opartych na wartościach takich jak: zaangażowanie, szacunek, zaufanie, praca zespołowa i profesjonalizm. Kolejne wspólne lata będą pełne wyzwań i rozwiązań gwarantujących pewną pozycję na rynku zmieniającej się rzeczywistości biznesowej.