RSS Feed

SEW-EURODRIVE laureatem nagrody PRODUKT ROKU 2016!

20.03.2017

15 marca 2017 roku, firma SEW-EURODRIVE odebrała nagrodę PRODUKT ROKU 2016 w kategorii Nowe maszyny i technologie. Wyróżniony został samojezdny wózek transportowy AGV (Automated Guided Vehicle) – zaprojektowany i zainstalowany w zakładzie firmy w Łodzi.

Product_of_the_year

Zgodnie z tradycją, miesięcznik Napędy i Sterowanie, pod patronatem Katedry Automatyki i Inżynierii Biomedycznej AGH, uhonorował najlepsze produkty i rozwiązania roku 2016, mające zastosowanie w zakładach przemysłowych w Polsce. Konkurs weryfikuje produkty na tle ich bezpośredniej konkurencji, a zwycięstwo istotnie wpływa na ich postrzeganie i – co za tym idzie – potencjalny wzrost sprzedaży.

Nagrodzony produkt, to oparty na najnowszej technologii zasilania przy pomocy superkondensatorów, automatyczny wózek transportowy AGV. Cechuje go pełna, zdalna kontrola stanu pracy, monitorowanie stanu naładowania i trybu pracy wózka, zarządzanie pracą wózka lub miejscami, w których się znajduje – dzięki temu jest zupełnie bezobsługowy, co pozwala na oszczędność czasu i kosztów eksploatacji.