RSS Feed

SEW-EURODRIVE zaprasza na targi TAROPAK 2018

13.08.2018

TAROPAK to największe targi dla branży opakowań i dlatego SEW-EURODRIVE, lider techniki napędowej i profesjonalista w automatyzacji produkcji, zaprezentuje na nich kompleksową ofertę dla branży opakowań, a także dla branży napojowej, spożywczej i logistycznej.

taropak

TAROPAK (1-4 października) to największe targi dla branży opakowań – począwszy od papierowych, poprzez szklane i metalowe, na tych z tworzyw sztucznych skończywszy. Kolejne edycje imprezy to ponad setka nowości mających zastosowanie w tych dziedzinach gospodarki, gdzie wykorzystywane są opakowania oraz rozwiązania związane z etykietowaniem. W czasie targów TAROPAK, firma SEW-EURODRIVE zaprezentuje pełną ofertę produktów dla całego łańcucha produkcji. Co to znaczy?

Po pierwsze, dla branży opakowań SEW-EURODRIVE, lider techniki napędowej, oferuje napędy niezbędne w logistyce surowców, czyli m.in. motoreduktory, napędy z powłoką ochronną XCO oraz układ napędowy do transportu niewielkich ładunków ECDriveS®.

taropak

Po drugie, SEW-EURODRIVE jako profesjonalista w automatyzacji, oferuje branży opakowań, napojowej i logistycznej modułowy system automatyki MOVI-C®, serwomotory, serwoprzekładnie oraz elektromechaniczne elektrocylindry serii CMS.

Po trzecie, w zakresie logistyki produktów SEW-EURODRIVE zaprezentuje w czasie targów TAROPAK modele z serii MOVIFIT®, MOVIGEAR®, MOVIMOT® oraz silniki sterowane elektronicznie DRC.

TAROPAK – Poznań, MTP, 1-4 października, hala 5A, stoisko 23. Zapraszamy!