RSS Feed

SEW-EURODRIVE zaprasza na targi Maintenance

19.09.2018

W związku ze zbliżającymi się targami Maintenance 2018 w Krakowie, na których firma SEW-EURODRIVE zaprezentuje swoją ofertę usług serwisowych dedykowaną technice napędowej - pragniemy Państwa serdecznie zaprosić do odwiedzenia naszego stoiska (HALA WISŁA, stoisko A21).

SEW-EURODRIVE zaprasza na targi Maintenance

Wizyta na naszym stoisku daje możliwość bezpośredniego spotkania z ekspertami i praktykami, którzy chętnie podzielą się z Państwem swoją wiedzą i dopasują potrzebne Państwu – wybrane elementy z szerokiej oferty usług serwisowych CDS – Complete Drive Management - firmy SEW-Eurodrive.

NOWOŚĆ - praktyczne warsztaty serwisowe na stoisku targowym SEW-EURODRIVE w godz. 10.30–12.00 oraz 13.30–15.00

  • 10.30 i 13.30 - zmiany pozycji pracy oraz skrzynki zaciskowej silnika
  • 11.00 i 14.00 - regulacja szczeliny hamulca / konserwacja i diagnostyka
  • 11.30 i 14.30 - zapobieganie zakłóceniom EMC w instalacjach przemysłowych – pierwsze symptomy awarii, praktyczne pomiary zakłóceń oraz harmonicznych.

Odpowiemy na Państwa pytania dotyczące: tabliczki znamionowej napędu, osiowania napędu oraz jego badanie za pomocą endoskopu, termowizji oraz stetoskopu. Zaprezentujemy montaż wstępny przekładni i silnika oraz przykłady złej regulacji przekładni.

9. Międzynarodowe Targi Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji – Maintenance to jedyna impreza targowa w Polsce, mająca na celu przedstawienie w sposób kompleksowy technologii i metod służących zapobieganiu nieplanowanym przestojom oraz polepszeniu efektywności produkcji zakładów przemysłowych.

Targi odbywają się w dniach 10-11 października 2018 w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków przy ul. Galicyjskiej 9.

Rejestracja on-line zapewnia bezpłatne wejście na targi – należy tylko wypełnić formularz. Proponujemy zapoznać się również z pełną gamą naszych produktów, innowacyjnymi rozwiązaniami oraz specjalistyczną ofertą szkoleniową. Będzie nam niezmiernie miło gościć Państwa.