RSS Feed

Sukces SEW-Eurodrive na targach TAROPAK

16.10.2018

TAROPAK to największe targi dla branży opakowań i dlatego SEW-Eurodrive zaprezentował na nich kompleksową ofertę nie tylko dla branży opakowań, a także dla branży napojowej, spożywczej i logistycznej.

SEW-Eurodrive na targach TAROPAK 2018

W tym roku targi TAROPAK przyciągnęły ponad 63 tys. zwiedzających z 18 krajów, którzy na 25 tys. m2 powierzchni wystawienniczej mogli przyjrzeć się ofercie ponad 320 wystawców.

Z myślą o branży opakowań SEW-Eurodrive zaprezentował napędy niezbędne w logistyce surowców, czyli m.in. motoreduktory, napędy z powłoką ochronną XCO oraz układ napędowy do transportu niewielkich ładunków ECDriveS®.

SEW-Eurodrive na targach TAROPAK 2018

Co więcej, modułowy system automatyki MOVI-C®, serwomotory, serwoprzekładnie oraz elektromechaniczne elektrocylindry serii CMS zaprezentowane na TAROPAKU to idealne rozwiązanie dla branży opakowań, produkcji napojów i logistycznej.

Jeśli natomiast chodzi o logistykę produktów, SEW-Eurodrive przedstawił w czasie targów TAROPAK sprawdzone i uznane modele z serii MOVIFIT®, MOVIGEAR®, MOVIMOT® oraz silniki sterowane elektronicznie DRC.