RSS Feed

SEW-EURODRIVE Polska – niezmiennie napędzamy świat

11.05.2020

W obecnej sytuacji naszym priorytetem jest terminowa realizacja zobowiązań wobec Klientów i partnerów biznesowych, z zachowaniem najwyższego poziomu bezpieczeństwa naszych pracowników.

Koordynator ds. zabezpieczenia epidemiologicznego dla ochrony pracowników
Koordynator ds. zabezpieczenia epidemiologicznego - dla ochrony pracowników

Mamy pełną świadomość, że płynność dostaw produktów i świadczonych usług najwyższej jakości mają bezpośredni wpływ na prawidłowe funkcjonowanie wielu zakładów produkcyjnych, szczególnie z tak strategicznych branż jak spożywcza, farmaceutyczna i logistyka. Wiemy również, jak ważna dla naszych Klientów jest ciągłość produkcji, dlatego mimo wyzwań logistyczno-produkcyjnych zachowujemy płynność łańcucha dostaw i realizujemy zamówienia w standardowych terminach.

Globalna komunikacja i logistyka

W związku z zagrożeniem epidemiologicznym powołaliśmy sztab kryzysowy składający się z menadżerów działów, takich jak logistyka, produkcja, sprzedaż, księgowość i HR, co pozwala nam na sprawną komunikację i odpowiednie reagowanie na zmieniające się warunki. Wprowadziliśmy również specjalne procedury, dzięki którym efektywność wszystkich naszych działań i procesów pozostaje na najwyższym poziomie.

Jesteśmy również w stałym kontakcie z siedzibą firmy w Niemczech oraz pozostałymi oddziałami SEW-EURODRIVE na świecie, dzięki czemu koordynujemy działania na światową skalę oraz szybko i elastycznie reagujemy lokalnie, zgodnie z zasadą „think globally, act locally”.

Realizujemy zamówienia w standardowych terminach
Realizujemy zamówienia w standardowych terminach

Zasady bezpieczeństwa na terenie firmy oraz u Klientów

Jeśli to tylko możliwe, korzystamy z możliwości pracy zdalnej. To o tyle łatwiejsze, że już znacznie wcześniej wdrożyliśmy strategie digitalizacji produktów, usług i procesów. Z kolei dzięki nowoczesnym technologiom informatycznym możemy w obecnej sytuacji zapewnić kompleksową, zdalną obsługę Klientów oraz wsparcie serwisowe w trybie online.

Zdajemy sobie jednak sprawę, że są działania, które wymagają obecności naszych pracowników w firmie – na przykład w zakładzie montażowym, w dziale logistyki czy też w przypadku wyjazdów serwisowych.

W tym zakresie, w celu zachowania najwyższego poziomu bezpieczeństwa, powołaliśmy w naszej firmie koordynatorkę ds. zabezpieczenia epidemiologicznego, której zadaniem jest zapewnienie bezpiecznych warunków pracy dla naszych pracowników.

Na czas zagrożenia COVID-19 dbamy o to, aby podczas wykonywanej pracy w biurze zachowana była odległość m.in. 2 metrów między pracownikami wszędzie tam, gdzie to tylko możliwe. Zapewniliśmy również pracownikom i gościom środki ochrony, takie jak rękawiczki, maseczki, przyłbice oraz płyny do dezynfekcji.

W przypadku wizyt u Klientów dbamy o to, by nasi sprzedawcy i serwisanci byli również odpowiednio przygotowani i zabezpieczeni. Zmieniliśmy także organizację pracy zespołów serwisowych, by ograniczyć ryzyko zarażenia się wirusem na terenie naszej firmy oraz u Klientów.

Rozwój i szkolenia online
Rozwój i szkolenia online

Rozwój i szkolenia online

Wiemy, jak cenny jest czas, dlatego wykorzystujemy go optymalnie i podnosimy kompetencje Klientów. Oferujemy bezpłatne wsparcie i doradztwo techniczne online naszym Klientom podczas spotkań i szkoleń, korzystając z nieograniczonej wiedzy naszych doświadczonych inżynierów aplikacyjnych i trenerów. Organizujemy bezpłatne webinary „one on one” skierowane bezpośrednio na potrzeby i pytania Klienta, zarówno z zakresu techniki napędowej, jak i projektów do automatyzacji procesów produkcyjnych MAXOLUTION®.

Szkolenia organizowane przez SEW-EURODRIVE już od wielu lat cieszą się wyjątkową popularnością wśród Klientów, dlatego tym bardziej warto wspomnieć, że jako jedni z pierwszych na rynku wprowadziliśmy możliwość zdalnego uzyskania uprawnień energetycznych. To obowiązkowe szkolenie, które wymaga potwierdzenia świadectwem dla osób zajmujących się eksploatacją sieci, urządzeń oraz instalacji.

Dla osób pracujących w biurach konstruktorskich, działach produkcji, rozwoju i utrzymania ruchu prowadzimy szkolenia on-line z Komputerowego Wspomagania Projektowania (CAD) firmy Autodesk.

Sami również wykorzystujemy czas optymalnie, uczestnicząc w szkoleniach online z zakresu nowych produktów i usług, procedur kontroli eksportu czy też przeciwdziałania mobbingowi i dyskryminacji.

Pozostajemy w kontakcie

Wszyscy pracownicy SEW-EURODRIVE Polska pozostają do Państwa dyspozycji. Wszelkie informacje kontaktowe do naszych biur na terenie całej Polski znajdą Państwo na stronie www.sew-eurodrive.pl. Pełna oferta szkoleń dostępna jest na www.sew-szkolenia.pl, natomiast najnowsze informacje regularnie publikujemy na naszym kanale LinkedIn, do którego obserwowania zachęcamy

Niezależnie od sytuacji napędzamy świat.