RSS Feed

Zakupy na raty w SEW-EURODRIVE

14.10.2020

Nasze hasło - „napędzamy świat” – rozumiemy nie tylko poprzez wysokiej klasy, nowoczesne produkty do automatyzacji, ale też usługi dla naszych Klientów, dzięki którym możemy rozwijać naszą współpracę i, no cóż, razem napędzać świat. Dlatego właśnie proponujemy teraz możliwość zakupów na raty. Jak to działa?

Zakupy na raty w SEW-EURODRIVE
Zakupy na raty w SEW-EURODRIVE
Zakupy na raty w SEW-EURODRIVE

Klienci, którzy chcą kupić nasze produkty, ale preferują zakup na raty, otrzymują teraz taką możliwość. Wystarczy wypełnić wniosek online na stronie naszego Partnera PragmaGO, który płaci za zakupy przelewem ekspresowym do SEW-EURODRIVE, a nasi Klienci zyskują dzięki temu dodatkowy czas na zapłatę. Co równie ważne, można również rozłożyć na raty niewymagalną jeszcze fakturę, aby zwolnić limit kredytowy w SEW-EURODRIVE. Jak to wygląda w praktyce?

Do uruchomienia usługi nie jest wymagana faktura – wystarczy dokument wskazujący chęć zakupienia konkretnego towaru (np. zamówienie czy pro-forma). Następnie Klient wprowadza na stronie podstawowe dane – swoje i dostawcy, załącza zdjęcie dokumentu zamówienia, podaje kwotę do sfinansowania i wybiera ilość rat (dostępne są 3, 6, 9 lub 12 do 10 każdego miesiąca). Na koniec dokonuje przelewu weryfikacyjnego za 1 zł.

Jeżeli system wygeneruje pozytywną decyzję, wtedy Klient otrzyma informację o możliwym dostępnym dla niego limicie (może wykorzystać jego część i potem dokonywać kolejnych zakupów) oraz kosztach, a cały proces zajmuje kilka minut. Na tym etapie PragmaGO® potwierdza w SEW-EURODRIVE takie zamówienie w sposób elektroniczny.

Jeżeli Klient chce skorzystać z finansowania, podpisuje regulamin (czynność jednorazowa, przy pierwszej transakcji) i wysyła jego skan. Potem otrzymuje przygotowaną, krótką umowę do akceptacji (również elektronicznie). Środki są uruchamiane w ciągu 2 godzin i trafiają w 100% na konto SEW-EURODRIVE, to znaczy, że PragmaGO® reguluje fakturę w SEW-EURODRIVE, a Klient spłaca raty firmie PragmaGO®. Dzięki temu razem możemy napędzać świat!