RSS Feed

Zapowiedź rozmowy z cyklu "Beyond Cases"

26.05.2021

Przez najbliższe miesiące sporo będzie się działo! Przygotowaliśmy szereg działań w duchu BEYOND, czyli takich, które wykraczają ponad standard pod względem treści i formy.

Jubileusz
Jubileusz "25 lat w Polsce" - trailer "Beyond cases"

Ładuję materiał wideo...

Jubileusz "25 lat w Polsce" - trailer pierwszego filmu z cyklu 'Beyond cases"

Zapowiedź rozmowy z cyklu "Beyond Cases"

Przed nami premiery aż dwóch specjalnych, jubileuszowych serii filmowych. W pierwszej z nich - „Beyond Cases” – podczas rozmów z naszymi pracownikami pokażemy, co dla nas znaczy „ponad standard” i jak to się przekłada na wartości, podejście do pracy, działania, rozwiązania i realizacje.

W drugiej - „Beyond Relations” - nasi Klienci i pracownicy podzielą się doświadczeniami ze współpracy i wspólnymi sukcesami. Wszystkie nagrania będą się pojawiać tutaj, na stronie jubileuszowej.

Już dzisiaj zapowiedź rozmowy z Tomaszem Wielandem - Prezesem SEW-EURODRIVE Polska o tym, czym jest Beyond - zawsze ponad standard.

O naszych kolejnych działaniach jubileuszowych będziemy informować na bieżąco. To wyjątkowa okazja do lepszego poznania się i jeszcze bardziej owocnej współpracy.

Aktualne informacje związane z naszym 25. jubileuszem będą pojawiać się na naszych profilach na Facebooku, LinkedIn oraz YouTube. Do zobaczenia on-line i osobiście, bo wierzymy, że już wkrótce będzie taka możliwość!