RSS Feed

Zapraszamy na webinar „Nasz napęd. Twój portal. Online Support.”

03.09.2021

Nasz napęd. Twój portal. Online Support.
Nasz napęd. Twój portal. Online Support.
Nasz napęd. Twój portal. Online Support.

Nasze spotkania i konsultacje online cieszą się wśród Was dużym zainteresowaniem, dlatego zapraszamy na kolejny, bezpłatny webinar. Tym razem zaprezentujemy szerokie możliwości portalu Online Support oraz korzyści dla Waszej codziennej pracy, jakie wynikają z jego korzystania.

28 września w godzinach 10:00 – 11:30 zapraszamy na webinar „Nasz napęd. Twój portal. Online Support” (czas trwania 1,5h). Podczas webinaru dowiesz się jak za pomocą naszych narzędzi on-line dostępnych 24/7 możesz zoptymalizować i przyspieszyć procesy – samodzielnie i niezależnie!

  • Konsultacje i dobory
  • Zapytania i Zamówienia
  • Dostawa i przepływ materiałów
  • Uruchomienie i konserwacja

Portal Online Support nie wymaga zalogowania przy korzystaniu z podstawowych funkcji. Jeśli jednak chcecie skorzystać z dodatkowych funkcji - należy się zalogować, wtedy dostępne są dodatkowe opcje, takie jak sprawdzenie statusu zlecenia, wysyłanie zapytania lub składanie zamówienia. Istnieje również możliwość dokonywania indywidualnych zmian w ustawieniach osobistych (takich jak formaty CAD czy język dokumentacji) lub zdefiniowanie ustawień wyszukiwania.

Dzięki naszemu webinarowi, w czasie prezentacji prowadzonej przez naszych ekspertów, poznasz najkrótsze ścieżki dostępu do potrzebnych informacji, które usprawnią Twoją codzienną pracę.

Nasz napęd. Twój portal. Online Support.
Nasz napęd. Twój portal. Online Support.

>>>Zapraszamy do rejestracji<<<

Webinar rozpoczniemy o godz. 10:00 od szybkiego omówienia spraw organizacyjnych i sprawdzenia jakości połączenia. Rejestracja dostępna jest do godziny 12:00 dnia 27 września.

Informacje praktyczne

Instrukcję do rejestracji znajdziesz na stronie rejestracji na webinar. Po rejestracji na Twój adres e-mail zostanie wysłane potwierdzenie w formie indywidualnego kodu oraz link do szkolenia „View online event”. Dodatkowo w załączniku będzie znajdował się plik umożliwiający dodanie tego wydarzenia do kalendarza Outlook.

Szkolenie prowadzone będzie poprzez połączenie Cisco Webex, które można uruchomić z poziomu przeglądarki bez dodatkowego oprogramowania. Link do połączenia Webex zostanie wysłany pod wskazany adres e-mail dzień przed prezentacją z adresu webinar@sew-eurodrive.pl

Po dołączeniu do platformy mikrofony oraz kamery zostaną wyłączone automatycznie przez prowadzącego w celu podniesienia jakości połączenia. Podczas prezentacji dostępny będzie czat z ekspertem technicznym. Po zakończeniu prezentacji odpowiemy na najczęściej zadawane pytania, będzie to również czas na dyskusję. Jeśli masz pytania, napisz do nas na webinar@sew-eurodrive.pl