27.09.2021 • Ćwierć wieku to jest naprawdę coś, szczególnie, kiedy jest wypełnione dynamicznym rozwojem i licznymi sukcesami beyond – zawsze ponad standard. A co dokładnie znaczy „beyond’?

Dosłownie tłumacząc: poza, ponad. A dla nas oznacza to „zawsze ponad standard"! Te słowa, a właściwie podejście do działania, przenikają wszystko, co robimy od 25 lat i co świętujemy w tym jubileuszowym roku.

Warto w tym miejscu nawiązać do naszego hasła - Drive. Automation. Beyond. „Drive” to nasza podstawa, „Automation” to nasze rozwiązania, które tworzą cyfrową przyszłość, natomiast „Beyond” to rozwiązania, produkty i usługi wykraczające poza oczekiwania i chwilę obecną. To także niezrównane doradztwo, partnerstwo i relacje!

Jednak efekty, jakie osiągamy wspólnie z Wami, naszymi Partnerami biznesowymi, mogą powstawać wyłącznie na solidnych fundamentach. 25 lat istnienia SEW-EURODRIVE Polska pokazało, jak bardzo są one uniwersalne. To dzięki nim w zmieniającej się rzeczywistości ciągle utrzymujemy stały wzrost oraz rozwijamy nowe obszary działalności.

Z okazji naszych urodzin przygotowaliśmy dedykowane, unikalne wydawnictwo - kliknij w link, by pobrać plik .pdf, w którym pokazujemy, na jakich fundamentach i dzięki jakiemu podejściu jesteśmy Beyond – zawsze ponad standard już od 25 lat.

marketing@sew-eurodrive.pl