08.11.2021 • Nasze spotkania i konsultacje online cieszą się wśród Was dużym zainteresowaniem, dlatego zapraszamy na kolejny, bezpłatny webinar, podczas którego zaprezentujemy szerokie możliwości techniki decentralnej najnowszej generacji C. Zaprezentujemy również proces parametryzacji falowników.

25 listopada w godzinach 10:00 – 11:30 zapraszamy na webinar „MOVIGEAR® – pojedynek gigantów techniki decentralnej” (czas trwania 1,5h).

Przypomnimy Państwu szerokie możliwości i korzyści płynące z zastosowania falowników decentralnych MOVIGEAR®. Obecnie oferujemy falowniki z klasycznego portfolio, tzw. generację B oraz modele najnowszej generacji C. Czym się różnią?

Porównując MOVIGEAR® B z MOVIGEAR® performance pokażemy korzyści płynące ze stosowania nowej generacji. W dalszej części webinaru pokażemy proces uruchomienia i parametryzacji falowników generacji C.

>>>Zapraszamy do rejestracji<<<

Webinar rozpoczniemy o godz. 10:00 od szybkiego omówienia spraw organizacyjnych i sprawdzenia jakości połączenia. Rejestracja dostępna jest do godziny 12:00 dnia 24 listopada

Informacje praktyczne

Instrukcję do rejestracji znajdziesz na stronie rejestracji na webinar. Po rejestracji na Twój adres e-mail zostanie wysłane potwierdzenie w formie indywidualnego kodu oraz link do szkolenia „View online event”. Dodatkowo w załączniku będzie znajdował się plik umożliwiający dodanie tego wydarzenia do kalendarza Outlook.

Szkolenie prowadzone będzie poprzez połączenie Cisco Webex, które można uruchomić z poziomu przeglądarki bez dodatkowego oprogramowania. Link do połączenia Webex zostanie wysłany pod wskazany adres e-mail dzień przed prezentacją z adresu webinar@sew-eurodrive.pl

Po dołączeniu do platformy mikrofony oraz kamery zostaną wyłączone automatycznie przez prowadzącego w celu podniesienia jakości połączenia. Podczas prezentacji dostępny będzie czat z ekspertem technicznym. Po zakończeniu prezentacji odpowiemy na najczęściej zadawane pytania, będzie to również czas na dyskusję. Jeśli masz pytania, napisz do nas na webinar@sew-eurodrive.pl