RSS Feed

Webinar: MOVIGEAR® – pojedynek gigantów techniki decentralnej

08.11.2021

Nasze spotkania i konsultacje online cieszą się wśród Was dużym zainteresowaniem, dlatego zapraszamy na kolejny, bezpłatny webinar, podczas którego zaprezentujemy szerokie możliwości techniki decentralnej najnowszej generacji C. Zaprezentujemy również proces parametryzacji falowników.

MOVIGEAR® – pojedynek gigantów techniki decentralnej
MOVIGEAR® – pojedynek gigantów techniki decentralnej
MOVIGEAR® – pojedynek gigantów techniki decentralnej

25 listopada w godzinach 10:00 – 11:30 zapraszamy na webinar „MOVIGEAR® – pojedynek gigantów techniki decentralnej” (czas trwania 1,5h).

Przypomnimy Państwu szerokie możliwości i korzyści płynące z zastosowania falowników decentralnych MOVIGEAR®. Obecnie oferujemy falowniki z klasycznego portfolio, tzw. generację B oraz modele najnowszej generacji C. Czym się różnią?

Porównując MOVIGEAR® B z MOVIGEAR® performance pokażemy korzyści płynące ze stosowania nowej generacji. W dalszej części webinaru pokażemy proces uruchomienia i parametryzacji falowników generacji C.

>>>Zapraszamy do rejestracji<<<

Webinar rozpoczniemy o godz. 10:00 od szybkiego omówienia spraw organizacyjnych i sprawdzenia jakości połączenia. Rejestracja dostępna jest do godziny 12:00 dnia 24 listopada

Informacje praktyczne

Instrukcję do rejestracji znajdziesz na stronie rejestracji na webinar. Po rejestracji na Twój adres e-mail zostanie wysłane potwierdzenie w formie indywidualnego kodu oraz link do szkolenia „View online event”. Dodatkowo w załączniku będzie znajdował się plik umożliwiający dodanie tego wydarzenia do kalendarza Outlook.

Szkolenie prowadzone będzie poprzez połączenie Cisco Webex, które można uruchomić z poziomu przeglądarki bez dodatkowego oprogramowania. Link do połączenia Webex zostanie wysłany pod wskazany adres e-mail dzień przed prezentacją z adresu webinar@sew-eurodrive.pl

Po dołączeniu do platformy mikrofony oraz kamery zostaną wyłączone automatycznie przez prowadzącego w celu podniesienia jakości połączenia. Podczas prezentacji dostępny będzie czat z ekspertem technicznym. Po zakończeniu prezentacji odpowiemy na najczęściej zadawane pytania, będzie to również czas na dyskusję. Jeśli masz pytania, napisz do nas na webinar@sew-eurodrive.pl