Państwa ścieżka zawodowa w SEW-EURODRIVE

 • Aktywując ten film, Youtube przekaże dane do USA. Więcej w naszej polityce prywatności.

Jako wiodący światowy specjalista technologii napędowej, sprawiamy, że świat się zmienia: począwszy od logistyki na lotniskach, a skończywszy na procesach przemysłowych. Zapraszamy do odkrycia swojego potencjału w naszej firmie, będącej globalnym partnerem wielu firm.

Twórz przyszłość

Poszukujemy utalentowanych i zmotywowanych ludzi, którzy pragną pomóc w kształtowaniu przyszłości technologii napędowej. Zachęcamy Państwa, aby przyłączyli się do nas i pracowali razem nad urzeczywistnieniem tego celu.

Kogo poszukujemy

Ścieżki zawodowe w naszej firmie

Poszukujemy ludzi, którzy wraz z nami będą rozwijać naszą branżę i pomogą nam kształtować przyszłość technologii napędowej. Z nami macie szansę przyczynić się do postępu naszej branży, a także rozwinąć własną karierę.

Jako globalny lider technologii napędowej, oferujemy pracę, w której mogą Państwo znaleźć odpowiadające waszym oczekiwaniom miejsce zawodowe, wybierając stanowisko handlowca, inżyniera, serwisanta, szkoleniowca, informatyka, specjalisty ds. logistyki czy księgowości.

Jeśli jesteś specjalistą w inżynierii mechanicznej, elektrycznej, mechatronice, czy też w innych pokrewnych dziedzinach albo widzisz swoją przyszłość w dziale sprzedaży, produkcji czy też usług oferujemy miejsce pracy gdzie masz możliwość kształtowania przyszłości technologii napędowej.

Czy szukają Państwo nowych celów zawodowych i są gotowi na podjęcie wyzwania?

Jeśli dzielą Państwo naszą pasję do innowacji i stawiają na praktyczne rozwiązania, nasza firma jest idealnym miejscem dla was. Prosimy o zapoznanie się z dostępnymi obecnie w naszej firmie ofertami pracy lub złożenie własnej propozycji. Oczekujemy na Twoją aplikacje.

Oferty pracy

Zapraszamy do zapoznania się z fascynującym światem automatyki napędowej i przyłączenia się do nas -> Oferty pracy.

Mogą Państwo również zapoznać się z ofertami pracy w Niemczech.

Czekamy na Twoją aplikację!

Kim jesteśmy i co oferujemy

Ścieżki zawodowe w naszej firmie

Jesteśmy samodzielnym oddziałem rodzinnej firmy z siedzibą w Bruchsal (Niemcy) z bogatą, 90-letnią tradycją. Obecnie SEW‑EURODRIVE jest zarządzana przez trzecie pokolenie rodziny Blickle.

Dysponując 16 zakładami produkcyjnymi i 80 centrami technologii napędowej w 51 krajach na pięciu kontynentach, przyczyniamy się do globalnego rozwoju branży napędowej. Nasze silniki, motoreduktory, przekładnie, komponenty do instalacji decentralnych oraz rozwiązania napędowe z dużym wkładem inżynieryjnym, są używane na całym świecie. 18 000 pracowników zatrudnionych we wszystkich zakładach i centrach uczestniczy w rozwoju branży napędowej i czerpie z kultury naszej firmy, która stawia na kreatywne pomysły.

W SEW-EURODRIVE Polska Sp. z o.o. pracuje obecnie ponad 170 pracowników: w centrali firmy w Łodzi, Centrum Techniczno-Szkoleniowym w Tychach oraz w biurach technicznych na terenie Polski.

Co możemy Państwu zaoferować?

 • Doskonałe szanse na rozwój własnej kariery:

  Jako lider rynku w naszej branży, zapewniamy wiele możliwości osiągnięcia celów zawodowych.
 • Wyjątkowe możliwości rozwoju zawodowego:

  Pomagamy naszym pracownikom w rozwoju osobistym i zawodowym za pomocą seminariów prowadzonych w ramach naszej DriveAcademy®, oraz poprzez uczestnictwo w konferencjach i kursach edukacyjnych.
 • Zindywidualizowane szkolenia:

  Uważamy, że bardzo ważny jest dobry start! Bezpośredni przełożeni i współpracownicy będą Państwu pomagać i służyć wsparciem.
 • Wymierne korzyści:

  W SEW‑EURODRIVE Polska można być pewnym odpowiedniego poziomu wynagrodzenia i bogatego pakietu świadczeń pozapłacowych.
 • Najwyższej klasy urządzenia i warunki pracy:

  W SEW‑EURODRIVE Polska będą Państwo pracować stosując najnowsze technologie. Cenimy również efektywną pracę zespołową.
 • Wysokie bezpieczeństwo pracy:

  Zapewniamy naszym pracownikom stabilne warunki zatrudnienia oraz nowoczesne i spełniające najwyższe standardy środowisko pracy.
 • Zrównoważony rozwój:

  Zaangażowanie w sprawy społeczne w wymiarze globalnym, ochrona środowiska, efektywność energetyczna i odpowiedzialność społeczna są naszymi standardowymi priorytetami.

Zapraszamy do przyłączenia się do naszego zespołu

Prosimy o zapoznanie się z dostępnymi obecnie w naszej firmie ofertami pracy i złożenie podania już teraz. Oczekujemy na Państwa odpowiedzi.

Złóż podanie teraz!

Ostatnio odwiedzone