Automatyzacja fabryki MAXOLUTION®

Są Państwo zainteresowani maksymalnie kompleksową automatyzacją procesów produkcyjnych oraz montażowych? A przy tym nie zablokować się w kontekście przyszłości, tylko móc szybko reagować na nowe wymagania rynkowe? Na pewno zastanawiają się Państwo, jak pogodzić ze sobą wszystkie te aspekty. Opracowaliśmy dla Państwa rozwiązania automatyzacji zgodnie z założeniami Industry 4.0.

Z wizji powstają rozwiązania - kompetentne, wypróbowane, pewne i dostępne już dziś

Aby zapewnić możliwość szybkiego reagowania na zmieniające się wymagania rynkowe, Państwa fabryka przyszłości powinna składać się z wymiennych modułów. Sztywne konstrukcje jak stacjonarne systemy transportowe zastąpić powinny elastyczne i umożliwiające zmianę moduły, które stanowią podstawę inteligentnej fabryki. W zależności od zbytu mogą Państwo dodawać lub, jeżeli nie będą już potrzebne, usuwać poszczególne moduły wymagane do realizacji określonych procesów.

Dzięki naszym rozwiązaniom Państwa produkcja będzie gotowa na Industry 4.0.

Czym jest automatyzacja fabryki?

Automatyzacja fabryki to jedna ze składowych technologii automatyzacji, która w ramach wdrażania w życie Industry 4.0 zyskuje coraz większe znaczenie. Zakresem obejmuje cały obszar produkcji w jej mniej lub bardziej kompleksową strukturą. Wlicza się tu wszystkie procesy zakładowe, czynności handlingowe oraz przepływ materiałów, współpracę najróżniejszych komponentów, maszyn i urządzeń, jak również sterowanie wraz z integracją sieci danych.

Producenci muszą coraz szybciej reagować na zmieniające się okoliczności rynkowe oraz coraz większy popyt na indywidualizację produktów. Będzie to możliwe tylko wtedy, procesy produkcyjne oraz schematy produkcyjne zostaną gruntownie przemyślane i zmienione. Komórki produkcyjne, centra obróbki, miejsca montażowe oraz maszyny zostaną inteligentnie połączone ze sobą mobilnymi rozwiązaniami transportowymi, systemami handlingowymi i robotami. Celem jest z jednej strony zwiększenie dostępności, produktywności oraz wydajności systemu, a z drugiej oczywiście obniżenie kosztów zakładowych.

Z chęcią Państwu doradzimy

  • Nasi specjaliści znają Państwa branżę oraz jej potrzeby
  • Pozostają niezmiennie do Państwa dyspozycji, w każdym miejscu na świecie
  • Dysponujemy odpowiednią wiedzą oraz narzędziami, aby zapewnić Państwu optymalne doradztwo