Sortowanie w branży logistycznej

 • Sortowanie i rozdzielanie towaru

  Sortowanie

  Precyzyjne oraz terminowe sortowanie i rozdzielanie towaru.

W branży logistycznej najwyższy priorytet ma terminowość oraz dokładna realizacja przepływu materiałów. Nasza uszyta na miarę technika napędowa charakteryzująca się wysoką odpornością na obciążenia zadba o to, aby Państwa towary szybko oraz w określonym czasie znalazły się w odpowiednim miejscu.

Nasza technika napędowa - Państwa korzyści

 • Mniejsza złożoność urządzeń

  ze względu na kompaktową technikę napędową w systemie modułowym, dzięki której możliwa jest budowa maszyny o mniejszych rozmiarach.
 • Szybka instalacja

  dzięki modułowej budowie techniki napędowej oraz automatyzacyjnej, których komponenty można w bardzo prosty sposób integrować.
 • Obniżone nakłady konserwacyjne

  dzięki wytrzymałym oraz wyjątkowo trwałym napędom.
 • Precyzyjna automatyzacja

  dzięki perfekcyjnie zintegrowanym komponentom techniki napędowej i sterowania.

Nasze rozwiązania w zakresie niezawodnego sortowania i rozdzielania dużych ilości towaru

Stół obrotowy / Transfer narożny

Niezawodne kierowanie towarów na prawidłowy tor

Podczas podziału towarów do transportu w różnych kierunkach, jak również w ramach przemieszczania ich pod kątem na odpowiednią linię transportową, idealnym zastosowaniem są przenośniki narożne lub stoły obrotowe. Tak jak i urządzenia te konstruowane są w sposób kompaktowy, tak i zastosowana technika napędowa musi charakteryzować się niewielkimi rozmiarami. Jest to cecha, na której mogą Państwo polegać - podobnie jak w przypadku wydajności energetycznej, wytrzymałości oraz dużej wydajności przepływu materiału.

Nasza oferta - Państwa zastosowanie

Standardowe motoreduktory

Nasz system modułowy oferuje szeroką paletę rozwiązań w zakresie standardowych motoreduktorów, idealnie nadających się do każdej aplikacji oraz wszelkich wymogów.

Falownik MOVITRAC® MC07B w technice szafowej

Nasz falownik MOVITRAC® MC07B w technice szafowej jest optymalnym i ekonomicznym rozwiązaniem w zakresie regulacji prędkości obrotowej w standardowych zastosowaniach oraz przy prostych zadaniach pozycjonowania.

Mechatroniczna jednostka napędowa MOVIGEAR®

Przekładnia, silnik oraz elektronika w jednym kompaktowym urządzeniu o wysokiej sprawności. Dzięki tego typu jednostce napędowej możliwa jest redukcja nakładów związanych z instalacją oraz oszczędność energii sięgająca nawet 50%.

Falownik MOVIFIT® FC w technice decentralnej

W zależności od poziomu funkcji falownik MOVIFIT® FC w technice decentralnej może być stosowany do prostych oraz bardziej wymagających zadań.

Sterownik Motion Control MOVI-PLC®

Oprogramowanie sterownika MOVI-PLC® dysponuje predefiniowanymi i zarazem wydajnymi modułami programowymi, które znajdują zastosowanie w wielu aplikacjach. W ich skład wchodzi moduł „Transfer narożny” oraz „Stół obrotowy”.

Rozwiązania aplikacyjne MAXOLUTION®- pakiet „Transfer narożny”

Dzięki predefiniowanym wariantom rozwiązań wchodzącym w skład pakietu aplikacyjnego „Transfer narożny” Państwa projekt ulegnie znacznemu uproszczeniu. A to dlatego, że już połączyliśmy pasujące do siebie komponenty napędowe - w pakiecie z gwarancją działania.

Maszyna pakująca / rozpakowująca

Szybkie i bezpieczne wypakowywanie oraz ustawianie towarów

Pakowanie oraz rozpakowywanie dużych ilości różnorodnego towaru wiąże się z zapewnieniem szybkiego, dynamicznego ruchu oraz dokładnego pozycjonowania. Aby procesy te przebiegały bezpiecznie i niezawodnie, nasza oferta uwzględnia odpowiednią technikę napędów serwo z dostosowanym sterowaniem oraz oprogramowaniem.

Nasza oferta - Państwa zastosowanie

Motoreduktory serwo

Wysoka dynamika, kompaktowa konstrukcja, niewielki masowy moment bezwładności oraz zdolność przeciążeniowa to najważniejsze zalety naszych motoreduktorów serwo. Dzięki nim mogą Państwo w sposób komfortowy oraz ekonomiczny realizować wymagające sekwencje ruchów.

Wieloosiowe serwofalowniki MOVIAXIS®

W zakresie automatyzacji wieloosiowego ruchu o wysokiej dynamice optymalne, wydajne oraz niezawodne rozwiązanie stanowi wieloosiowy serwofalownik MOVIAXIS® wyposażony w moduł nadrzędny.

Sterownik Motion Control MOVI-PLC®

Oprogramowanie sterownika MOVI-PLC® dysponuje predefiniowanymi a zarazem wydajnymi modułami programowymi, które znajdują zastosowanie w wielu aplikacjach. W ich skład wchodzi moduł „Transfer narożny” oraz „Stół obrotowy”.

Rozwiązania aplikacyjne MAXOLUTION®- pakiet „Maszyna pakująca / rozpakowująca”

Dzięki zastosowaniu predefiniowanego pakietu aplikacyjnego „Maszyna pakująca / rozpakowująca” mogą Państwo w znaczący sposób uprościć prace planistyczne. A to dlatego, że już połączyliśmy pasujące do siebie komponenty napędowe - w pakiecie z gwarancją działania.

Przenośniki poprzeczne

Precyzyjne, niewymagające konserwacji oraz mobilne połączenie stacji przetwarzania

Do poprzecznego transportu oraz rozdzielania towaru w większości przypadków wykorzystuje się mobilną technikę transportu bliskiego w postaci automatycznych wózków transferowych. Takie urządzenia wyposażone w naszą technikę napędową oraz automatyzacyjną nie zajmują dużo miejsca i pracują niezawodnie. W szczególności dzięki naszemu decentralnemu sterowaniu napędami oraz pozycjonowaniem MOVIPRO® możliwe jest wykonanie przenośników poprzecznych w sposób zdecydowanie bardziej kompaktowy niż ma to miejsce w przypadku konwencjonalnej technologii szaf sterowniczych.

Nasza oferta - Państwa zastosowanie

Falownik MOVIPRO®ADC w technice decentralnej

Dowolnie programowalny wg IEC 61131-3 oraz PLCopen - nasz falownik MOVIPRO® ADC w technice decentralnej może w zależności od specyfiki instalacji realizować również bardziej złożone zadania.

Rozwiązania aplikacyjne MAXOLUTION®- pakiet „Przenośnik poprzeczny”

Dzięki zastosowaniu predefiniowanego pakietu aplikacyjnego „Przenośnik poprzeczny” mogą Państwo w znaczący sposób uprościć prace planistyczne. A to dlatego, że już połączyliśmy pasujące do siebie komponenty napędowe - w pakiecie z gwarancją działania.

Kontakt
Skontaktuj się z nami

Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Chciałbyś skonsultować z nami swój projekt? Wyślij do nas wiadomość z ewentualnymi pytaniami.

Wyślij zapytanie
Kontakt

Proszę wprowadzić swój kod pocztowy, aby skontaktować się z odpowiednią osobą kontaktową.

Ostatnio odwiedzone