RSS Feed

SEW-EURODRIVE zaprasza na targi Automaticon 2019

19.02.2019

Na targach Automaticon 2019 SEW-EURODRIVE Polska zaprezentuje rozwiązania automatyzacji procesów produkcyjnych oraz najnowsze produkty techniki napędowej.

Zestaw Mechatronicznych Systemów Kinematyki do samodzielnej budowy robotów
Zestaw Mechatronicznych Systemów Kinematyki do samodzielnej budowy robotów

Jesteśmy partnerami w budowaniu inteligentnych fabryk 4.0 i dlatego właśnie podczas targów Automaticon 2019 chętnie podzielimy się z Państwem naszą wiedzą i doświadczeniem w tym zakresie.

Zaprezentujemy innowacyjny Zestaw Mechatronicznych Systemów Kinematyki do samodzielnej budowy robotów. Zestawy kinematyki manipulatorów MAXOLUTION® mogą być w łatwy sposób integrowane z istniejącymi procesami produkcyjnymi lub wykorzystane jako indywidualne rozwiązanie. Natomiast dzięki modułowej budowie oraz możliwości niezależnego kształtowania poszczególnych zestawów systemu, można bez większych nakładów stworzyć idealnie dopasowane urządzenia.

Samojezdne wózki transportowe AGV
Samojezdne wózki transportowe AGV

Pokażemy również nowoczesne rozwiązanie logistyczne, czyli samojezdne wózki transportowe AGV – Powered by SEW, na przykładzie systemu transportowego ładunków o dużych gabarytach, który wdrożyliśmy z sukcesem w nowoczesnej tłoczni profili aluminiowych.

Nowoczesne rozwiązania SEW-EURODRIVE umożliwiły zastosowanie w wózkach AGV superkondensatorów o niewielkiej masie i krótkim czasie ładowania, bezkontaktowe i samoczynne doładowywanie podczas jazdy lub na stacjach docelowych, bezprzewodową komunikację i nawigowanie pojazdów (Bluetooth, WLAN, laser) oraz wysoki poziom bezpieczeństwa dzięki systemom Safety opartym na skanerach.

Modułowy system automatyki MOVI-C®
Modułowy system automatyki MOVI-C®

Tworzymy nową jakość automatyzacji i techniki napędowej, prezentując najnowszy modułowy system automatyki MOVI-C®. To kompletne, modułowe rozwiązanie automatyki dla przemysłu od jednego dostawcy, w którego skład wchodzą: oprogramowanie MOVISUITE®, kontroler ruchu MOVI-C® CONTROLLER, falownik MOVIDRIVE® i napęd SEW-EURODRIVE.

W czasie targów Automaticon zaprezentujemy również technikę napędową zaprojektowaną do pracy w wymagających warunkach, na przykład w branży spożywczej, dla której przygotowaliśmy motoreduktory ze stali nierdzewnej oraz napędy w specjalnym wykonaniu XCO (eXtreme Corrosion Option).

Nasi eksperci podzielą się z Państwem kompleksową wiedzą w zakresie usług serwisowych 24h/7 oraz oferty szkoleniowej o produktach i rozwiązaniach napędowych, jak również z zakresu rozwoju kadry inżynierskiej.

Stoisko SEW-EURODRIVE - hala I, stoisko A24/B21

Targi Automaticon, 26 – 29 marca 2019 r.

EXPO XXI Warszawa, ul. Prądzyńskiego 12/14, 01-222 Warszawa