• Wszystko o SEW-EURODRIVE

    Na skróty

    Przegląd najważniejszych informacji o naszej firmie

Firma rodzinna o światowym zasięgu
Firma rodzinna o światowym zasięgu

Myśl globalnie - działaj lokalnie

Zarządzana przez właścicieli firma rodzinna z główną siedzibą w Bruchsal, mimo swojego głębokiego zakorzenienia w regionie, działa na całym świecie.

Pracownicy
Pracownicy

Na naszych pracowników możemy liczyć

W roku obrotowym 2019/2020 SEW-EURODRIVE zatrudniało na całym świecie przeszło 17000 pracowników. W tym aż 600 pracowników zajmujących się badaniami i rozwojem.

Lokalizacje
Lokalizacje

Na całym świecie, zawsze w pobliżu

Obecnie zarządzamy siecią 17 zakładów produkcyjnych i 81 ośrodków Drive Technology Center w 51 krajach świata. Z niezmiennie rosnącą tendencją.

Obrót
Obrót

Nasz obrót w liczbach

Obrót sięgający 3,3 miliarda euro (2019/2020) czyni z nas międzynarodowego lidera branży techniki napędowej i automatyzacji napędów.

Spektrum oferowanych usług

Nazwa SEW-EURODRIVE kojarzy się w pierwszej kolejności z pojęciem „silników elektrycznych”. Skojarzenie to jest jak najbardziej prawidłowe, ponieważ z tym związane były początki naszego przedsiębiorstwa. Jednak nazwa SEW-EURODRIVE oznacza obecnie znacznie więcej, a nasza oferta produktów i usług znacząco się poszerzyła.

Motoreduktory, przekładnie, silniki, komponenty do instalacji decentralnych, napędy sterowane elektronicznie, motoreduktory regulowane mechanicznie oraz rozwiązania napędowe z dużym wkładem inżynieryjnym. Oczywiście zapewniamy również pełną gamę usług uzupełniających oraz serwisowych.

Produkty
Produkty

Wiele wariantów do wyboru

Nasz system modułowy umożliwia tworzenie niezliczonych kombinacji - by powstał produkt idealny. Nasza wyszukiwarka produktów ułatwi Ci wykonanie pierwszego kroku.

Rozwiązania
Rozwiązania

Więcej niż pojedyncze komponenty

Szukasz kompleksowego rozwiązania dla planowanej aplikacji? Również w tym zakresie z chęcią pomożemy. Od doradztwa, planowania po realizację. Niezależnie od tego, czy chodzi o rozwiązania predefiniowane, czy dostosowane do Twoich potrzeb.

Usługi
Usługi SEW-EURODRIVE

Usługi dla każdej fazy w cyklu życia maszyny

Uzupełnieniem naszego portfolio jest kompleksowa oferta usług dodatkowych i serwisowych. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz konsultacji, szkoleń, narzędzi, materiałów pomocniczych czy usług serwisowych.

Branże
Nasza znajomość różnych dziedzin

Wiedza ekspercka z zakresu różnych branż

Wiemy, że każda branża charakteryzuje się indywidualnymi właściwościami, a tym samym wymagania stawiane instalacjom i aplikacjom są bardzo różne. Jeżeli nie znajdziesz odpowiednich referencji - skontaktuj się z nami. Znajdź odpowiednie rozwiązanie napędowe!