• Nasi eksperci rozumieją potrzeby branży i jej oczekiwania
  • Nasza globalna sieć zapewnia dostępność wszędzie i zawsze, kiedy nas potrzebujesz
  • Posiadamy wiedzę i narzędzia, aby zapewnić optymalne doradztwo i wsparcie
Skontaktuj się z nami już teraz
3 x 3 powody, by zastosować MOVI-C®

1. Prostota
3 kroki: zaplanuj - podłącz - ruszaj

2. Gotowość na przyszłość
3 obietnice: indywidualne rozwiązania - dzisiaj - na przyszłość

3. Doradztwo i usługi
3 czynniki sukcesu: dostawy - doradztwo - na całym świecie

Już 203 Klientów wyposażyło swoje aplikacje w technikę szafową MOVI-C®. Technika napędowa, szafowa i decentralna, a także oprogramowanie generacji C to rozwiązania zgodne z wymaganiami Klientów i trendami na rynku. Ponadto dzięki temu, że produkty MOVI-C® są modułowe, innowacyjne i energooszczędne, a portfolio usług cyfrowych SEW-EURODRIVE bardzo szerokie, nasi Klienci już dziś otrzymują produkty gotowe na wyzwania jutra.
Artur Buczkowski
Dyrektor Sprzedaży SEW-EURODRIVE Polska

Aktywując ten film, Youtube przekaże dane do USA. Więcej w naszej polityce prywatności.

Prostota

Zaplanuj - podłącz - ruszaj, tak łatwo jak 1, 2, 3

Dzięki modułowemu systemowi automatyki MOVI-C® wszystko pochodzi z jednego źródła. Sprzęt i oprogramowanie działa jak dobrze zgrany zespół. Oprogramowanie wspiera prace projektowe - planowanie Twojej aplikacji.

Korzystanie ze sprzętu redukuje złożoność, przestrzeń instalacyjną i koszty - wszystko, co musisz zrobić, to połączyć nasze komponenty, a one połączą się plug-and-play ze sobą. Dzięki konfigurowalnym urządzeniom i kompleksowej technologii sterowania zmniejszamy liczbę wariantów urządzeń bez utraty jakichkolwiek funkcji - obejmują one wszystko, od bezpieczeństwa po robotykę, zachowując pełny zakres ruchów, które można osiągnąć.

Prostota na rzecz łatwości obsługi to podstawowa obietnica tego produktu - modułowego systemu automatyki MOVI-C®. Celem jest, aby uczynić ze złożonej, wysokowydajnej automatyki i technologii napędowej na tyle prostą, abyś mógł ją zainstalować bez wysiłku, obsługiwać intuicyjnie i łatwo monitorować.

Gotowość na przyszłość

Indywidualne rozwiązania - dzisiaj - na przyszłość

Nieustannie rozwijamy modułowy system automatyki MOVI-C®, aby zapewnić, że spełni on również Twoje przyszłe wymagania.

Jednocześnie koncentrujemy się na zrównoważonym zarządzaniu cyklem życia produktu. Dla Ciebie oznacza to: Wszystkie komponenty - stare i nowe - pozostają ze sobą kompatybilne i są zawsze dostępne. W rezultacie możesz w prosty sposób dokonać aktualizacji, kiedy tylko chcesz!

Doradztwo i usługi

Dostawy - doradztwo - na całym świecie

Możesz otrzymać dowolny komponent - w pełnej gamie komponentów mechanicznych, sprzętu i oprogramowania - z modułowego systemu automatyki MOVI-C® w dowolnym miejscu na świecie w krótkim czasie. Jak to robimy?

Poprzez systematyczne wdrażanie zasad Przemysłu 4.0 w każdym procesie i oczywiście przy wsparciu własnej technologii w naszych zakładach produkcyjnych i logistyce. A gdziekolwiek jesteś, jedno z naszych biur handlowych będzie w pobliżu, aby zaoferować osobiste doradztwo - to obietnica!