Dostawa i przepływ materiałów

Inteligentny przepływ materiałów dzięki DriveTag

Są Państwo zainteresowani zautomatyzowaniem procesów w zakresie dostawy towarów oraz optymalizacją ich przepływu? Nasz system etykiet z kodami kreskowymi DriveTag wspiera tworzenie efektywnych procesów przepływu materiałów oraz uruchamiania maszyn.

Optymalizacja procesów związanych z dostawą towarów oraz wewnętrznego przepływu materiałów za pomocą DriveTag
Optymalizacja procesów związanych z dostawą towarów oraz wewnętrznego przepływu materiałów za pomocą DriveTag

Poza pomocą w ramach dostawy produktów wspieramy naszych klientów również w zakresie optymalizacji procesów biznesowych. Jeden z modułów DriveBenefits, a mianowicie DriveTag, tworzy prawdziwą wartość dodaną w obszarze przepływu materiałów oraz dostaw. Możliwe jest to dzięki etykietom z kodami kreskowymi, które pomagają w zautomatyzowaniu procesów dostawy towarów oraz optymalizacji wewnętrznego przepływu materiałów.

DriveTag do funkcjonalne etykiety z kodami kreskowymi,które zawierają zdefiniowane przez klienta dane, takie jak np. numer seryjny SEW, numer materiału klienta lub numer projektu. Dzięki takiemu rozwiązaniu możliwa jest łatwa, elektroniczna identyfikacja napędu. Za pomocą modułu DriveTag możliwe jest efektywne zarządzanie i sterowanie wszystkimi dostawami, a także ich dalszym wykorzystaniem wewnętrznym. W taki właśnie sposób zmniejszą się Państwa nakłady w zakresie wpływu dostaw towaru, a wewnętrzny przepływ materiałów zyska na dynamice. Z wielką przyjemnością wyposażymy Państwa napędy oraz opakowania w moduł DriveTag.

Pod względem technicznym w sposób łatwy i całkowicie bezproblemowy. Wybierać mogą Państwo spośród wielu różnych wariantów standardowych, wyposażonych w określone funkcje. Wybrany wariant wyposażymy w różne typy kodów kreskowych dostosowane do Państwa potrzeb. A dzięki tekstom niezakodowanym etykiety mogą być wykorzystywane do identyfikacji napędów również bez skanera.

Czy poznali już Państwo naszą aplikację Product ID plus?

Z pomocą aplikacji Product ID plus można w szybki i nieskomplikowany sposób zeskanować kod QR znajdujący się na etykiecie DriveTag i odczytać wszystkie istotne informacje dotyczące produktu bezpośrednio na smartfonie. Uciążliwe wprowadzanie numerów seryjnych to przeszłość. Przekonaj się o doskonałym, praktycznym zastosowaniu aplikacji Product ID plus.

Zalety

Oszczędzaj czas i pieniądze korzystając z modułów programu DriveBenefits!

Łatwiejsze tworzenie oraz optymalna pod kątem kosztów realizacja procesów w ramach całego łańcucha tworzenia wartości: od prac inżynieryjnych po utrzymanie maszyn. W jaki sposób? Więcej informacji na temat rozwiązań procesowych programu DriveBenefits.

Kontakt

Proszę wprowadzić swój kod pocztowy, aby skontaktować się z odpowiednią osobą kontaktową.

Ostatnio odwiedzone