• Nadawanie bagażu na lotnisku

  Nadawanie bagażu

  Energooszczędne rozwiązania napędowe zapewniające jak najszybszą odprawę bagażu.

  Dowiedz się więcej
 • Sprawdzanie bagażu oraz kontrola bezpieczeństwa na lotnisku

  Sprawdzanie bagażu oraz kontrola bezpieczeństwa

  Perfekcyjna kombinacja technologii napędowej gwarantująca sprawną kontrolę bezpieczeństwa bagażu.

  Dowiedz się więcej
 • Magazynowanie tymczasowe bagażu na lotnisku

  Magazynowanie przejściowe bagażu

  Wydajne systemy napędowe do bezpiecznej obsługi oraz składowania walizek i pozostałego bagażu.

  Dowiedz się więcej
 • Sortowanie bagażu na lotnisku

  Sortowanie bagażu

  Dynamiczne rozwiązania napędowe zapewniające niezawodne sortowanie przy wysokich prędkościach przenośników

  Dowiedz się więcej
 • Wydawanie bagażu na lotnisku

  Wydawanie bagażu

  Niezawodna technika napędowa na potrzeby sprawnego wydawania bagażu.

  Dowiedz się więcej
 • Załadunek oraz rozładunek samolotów

  Załadunek oraz rozładunek

  Sprawny oraz ostrożny transport bagażu w ramach jednego terminalu.

  Dowiedz się więcej

Niezawodna obsługa oraz transport bagażu

Lotniska, na których każdego dnia obsługiwane są setki odlatujących i przylatujących samolotów, wymagają perfekcyjnego planowania i koordynacji. Niezbędna jest też dostosowana do określonych wymagań technika napędowa - po to, aby każdego dnia możliwa była odprawa tysięcy pasażerów wraz z ich bagażem.

Wzmożone ukierunkowanie na problemy związane z przepustowością oraz bezpieczeństwem, jak również krótsze czasy w zakresie obsługi naziemnej są dla przemysłu lotniczego ogromnym wyzwaniem. Rosnąca konkurencja wśród lotnisk oraz ostre przepisy dotyczące ochrony środowiska stanowią dodatkowe obciążenie.

A to oznacza, że operatorzy lotnisk będą musieli w przyszłości szybciej oraz bardziej wydajnie obsługiwać swoich pasażerów wraz z ich bagażem. Dodatkowo obowiązuje zasada, zgodnie z którą przestoje samolotów powinny być jak najkrótsze.

Dlatego mogą Państwo liczyć na nas jako doświadczonego partnera w zakresie rozwiązań systemowych. I czerpać korzyści z obszernego i wieloletniego doświadczenia naszych ekspertów w dziedzinie kompleksowych procedur Państwa procesów logistycznych.

Każdego dnia udowadniamy, że potrafimy przekuć naszą specjalistyczną wiedzę na wydajne rozwiązania napędowe oraz automatyzacyjne. Od wielu lat technika napędowa „made by SEW-EURODRIVE“ na wielu międzynarodowych lotniskach, między innymi we Frankfurcie, Londynie, Paryżu, Hongkongu czy Sydney, przyczynia się do sprawnego transportu i logistyki.

Dzięki naszym sprawdzonym i wszechstronnym rozwiązaniom aplikacyjnym dla technologii napędowych zapewnią sobie Państwo większą efektywność ekonomiczną oraz znaczącą oszczędność energii w odniesieniu do wszystkich procesów odprawy bagażu - od nadania i transportu, przez sortowanie po sprawne wydawanie bagażu w miejscu przeznaczenia. Pasażerowie z pewnością to docenią.

WIDEO
CMS_OPEN_VIDEO
W pełni zautomatyzowany system transportu bagażu firmy Ahkera

Ładuję materiał wideo...

Firma Ahkera jako pierwsza utworzyła system do w pełni zautomatyzowanego załadunku oraz rozładunku jednostek ULD oraz wózków bagażowych.

W pełni zautomatyzowany transport bagażu

Firma Ahkera jako pierwsza utworzyła system do w pełni zautomatyzowanego załadunku oraz rozładunku kontenerów ULD oraz wózków bagażowych.

Kontakt

Proszę wprowadzić swój kod pocztowy, aby skontaktować się z odpowiednią osobą kontaktową.

Przegląd procesów w zakresie odprawy bagażowej na lotniskach

Przegląd procesów w zakresie odprawy bagażowej 1
Nadawanie bagażu na lotniskach

Pasażerowie oraz ich bagaż muszą zdążyć na swój lot. Stawia to najwyższe wymagania przed rozwiązaniami napędowymi wykorzystywanymi przy nadawaniu bagażu.

Dowiedz się więcej
2
Sprawdzanie bagażu oraz kontrola bezpieczeństwa na lotnisku

Bezpieczeństwo w samolocie ma najwyższy priorytet. Ufając precyzyjnie dobranej technice napędowej dokładają Państwo wszelkich starań, aby na pokład trafił wyłącznie bezpieczny bagaż.

Dowiedz się więcej
3
Magazynowanie tymczasowe bagażu na lotnisku

Bagaż składowany jest w magazynie tymczasowym. Tutaj każda pojedyncza sztuka bagażu musi być w każdej chwili gotowa do pobrania.

Dowiedz się więcej
4
Sortowanie bagażu na lotniskach

Urządzenia sortujące bagaże na lotnisku to prawdziwe demony wydajności. Szybko i precyzyjnie przemieszczają bagaż do miejsca jego przeznaczenia.

Dowiedz się więcej
5
Wydawanie bagażu na lotnisku

Każdy pasażer zna z doświadczenia wolno poruszające się taśmy bagażowe, z których nawet przy dużym tłoku można w sposób bezpieczny odebrać swoją walizkę.

Dowiedz się więcej
6
Załadunek oraz rozładunek samolotów

Automatyczne lub półautomatyczne systemy do załadunku oraz rozładunku bagażu od wielu lat wspierają personel lotniska w zakresie obsługi bagażu.

Dowiedz się więcej
7
Transport bagażu między terminalami

Na wielkopowierzchniowych lotniskach konieczne jest stosowanie przenośników szybkobieżnych do szybkiego i sprawnego transportu bagażu tranzytowego z jednego terminalu na drugi.

Dowiedz się więcej

Legenda