• Obraz SEW
 • Obraz SEW
 • Obraz SEW
 • Obraz SEW
 • Obraz SEW
 • Obraz SEW

Niezawodna obsługa oraz transport bagażu

Lotniska, na których każdego dnia obsługiwane są setki odlatujących i przylatujących samolotów, wymagają perfekcyjnego planowania i koordynacji. Niezbędna jest też dostosowana do określonych wymagań technika napędowa - po to, aby każdego dnia możliwa była odprawa tysięcy pasażerów wraz z ich bagażem.

Wzmożone ukierunkowanie na problemy związane z przepustowością oraz bezpieczeństwem, jak również krótsze czasy w zakresie obsługi naziemnej są dla przemysłu lotniczego ogromnym wyzwaniem. Rosnąca konkurencja wśród lotnisk oraz ostre przepisy dotyczące ochrony środowiska stanowią dodatkowe obciążenie.

A to oznacza, że operatorzy lotnisk będą musieli w przyszłości szybciej oraz bardziej wydajnie obsługiwać swoich pasażerów wraz z ich bagażem. Dodatkowo obowiązuje zasada, zgodnie z którą przestoje samolotów powinny być jak najkrótsze.

Dlatego mogą Państwo liczyć na nas jako doświadczonego partnera w zakresie rozwiązań systemowych. I czerpać korzyści z obszernego i wieloletniego doświadczenia naszych ekspertów w dziedzinie kompleksowych procedur Państwa procesów logistycznych.

Każdego dnia udowadniamy, że potrafimy przekuć naszą specjalistyczną wiedzę na wydajne rozwiązania napędowe oraz automatyzacyjne. Od wielu lat technika napędowa „made by SEW-EURODRIVE“ na wielu międzynarodowych lotniskach, między innymi we Frankfurcie, Londynie, Paryżu, Hongkongu czy Sydney, przyczynia się do sprawnego transportu i logistyki.

Dzięki naszym sprawdzonym i wszechstronnym rozwiązaniom aplikacyjnym dla technologii napędowych zapewnią sobie Państwo większą efektywność ekonomiczną oraz znaczącą oszczędność energii w odniesieniu do wszystkich procesów odprawy bagażu - od nadania i transportu, przez sortowanie po sprawne wydawanie bagażu w miejscu przeznaczenia. Pasażerowie z pewnością to docenią.

CMS_OPEN_VIDEO
W pełni zautomatyzowany system transportu bagażu firmy Ahkera

Ładuję materiał wideo...

Firma Ahkera jako pierwsza utworzyła system do w pełni zautomatyzowanego załadunku oraz rozładunku jednostek ULD oraz wózków bagażowych.

Kontakt

Proszę wprowadzić swój kod pocztowy, aby skontaktować się z odpowiednią osobą kontaktową.

Przegląd procesów w zakresie odprawy bagażowej na lotniskach

Przegląd procesów w zakresie odprawy bagażowej 1

2

3

4

5

6

7

Legenda

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
 7. 7