23.08.2023 • Zapraszamy na targi SYMAS® i MAINTENANCE (EXPO Kraków, 18-19 października), podczas których zaprezentujemy na naszym stoisku (A38) rozwiązania z zakresu cyfrowej konserwacji prewencyjnej, nowe usługi serwisowe oraz energooszczędne rozwiązania w klasie IE5 z nowoczesną techniką decentralną. Co więcej, nasi eksperci poprowadzą praktyczne warsztaty elektroniczne i mechaniczne.

Targi SYMAS® i MAINTENANCE od 14 lat są jednym z najważniejszych spotkań branży przemysłowej w Polsce, gdzie prezentowane są najnowsze technologie wykorzystywane w przemyśle materiałów sypkich i masowych, ale również najskuteczniejsze praktyki utrzymania ruchu w przedsiębiorstwach.

Wizyta na naszym stoisku A38 to gwarancja spotkania z ekspertami i praktykami, którzy w czasie praktycznych warsztatów mechanicznych i elektronicznych chętnie podzielą się z Państwem swoją wiedzą. Na targach zaprezentujemy wiele nowości, takich jak silnik synchroniczny DR2C (IE5) oraz DriveRadar® IoT Suite w nowej odsłonie - teraz także dla przekładni standardowych.

Z kolei DriveRadar® IoT Suite do przekładni przemysłowych już wielokrotnie sprawdził się u naszych Klientów. Oferuje on nowoczesny oraz inteligentny system monitorowania stanu, który zbiera w cyfrowej postaci dane przekładni i dokonuje ich automatycznej analizy. W oparciu o jej wyniki można dokonać oceny aktualnego stanu przekładni oraz zaplanować działania z zakresu konserwacji prewencyjnej (predictive maintenance).

Warsztaty na stoisku

To już swego rodzaju tradycja, że na naszym stoisku w czasie targów SYMAS® i MAINTENANCE prowadzimy warsztaty praktyczne. Tak samo będzie i tym razem.

I tak w czasie pokazów z zakresu serwisu mechanicznego zaprezentujemy pozycje pracy przekładni oraz powiemy, o czym należy pamiętać przy jej montażu. Na praktycznych przykładach udowodnimy, jak ważna jest odpowiednia wentylacja przekładni pod kątem pracy uszczelniaczy oraz zaprezentujemy poprawny sposób montażu zębnika bez siłowego użycia narzędzi. Dla najbardziej wymagających i zainteresowanych widzów przygotowaliśmy demontaż przekładni przy zastosowaniu naszych narzędzi oraz demontaż enkodera na silniku.

Pokazy z zakresu serwisu elektronicznego przybliżą natomiast zwiedzającym nowoczesne układy falownikowe generacji C wobec wymagań instalacyjnych różnych aplikacji, a także zagadnienia dotyczące obwodów sterowania hamulcem SEW w kontekście zrównoważonego rozwoju, co jest jednym z wielu działań podkreślających naszą #TheGreenSideOfDrive.

Poniżej agenda warsztatów.

18 października

19 października

Informacje praktyczne

Targi odbywają się w dniach 18-19 października w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków przy ul. Galicyjskiej 9. Zachęcamy do rejestracji on-line, która zapewnia bezpłatne wejście na targi – należy tylko wypełnić formularz.

Przed wizytą na naszym stoisku zachęcamy do zapoznania się z naszymi najnowszymi produktami i usługami, kompleksową ofertą serwisową oraz specjalistyczną ofertą szkoleniową.

sew@sew-eurodrive.pl