Zapytania i Zamówienia

Elektroniczna wysyłka faktur

Są Państwo zainteresowani optymalizacją czynności związanych z przetwarzaniem faktur kosztowych i jednocześnie zmniejszyć ilość procesów administracyjnych? Pomożemy Państwu w zwiększeniu efektywności procesowej!

Elektroniczna wysyłka faktur
Elektroniczna wysyłka faktur

Dzięki elektronicznej wysyłce faktur (e-Invoicing) oferowanej w ramach DriveBenefits udostępniamy Państwu kolejną możliwość zwiększenia efektywności procesowej w państwa firmie. Ustawa o uproszczeniu procedur podatkowych z roku 2011 (obejmująca zmianę § 14 ust. 1 oraz 3 ustawy o podatku obrotowym) umożliwia przesyłanie faktur na drodze elektronicznej w postaci pliku PDF. Elektroniczne dokumenty rozliczeniowe zawierają wszelkie dane, które ustawodawca przewidział dla faktur tradycyjnych. I nie wymagają podpisu elektronicznego.

Faktury w formie plików PDF wysyłane drogą e-mailową mogą całkowicie zastąpić faktury wysyłane dotąd w formie papierowej. Również Państwo otrzymają od nas fakturę wysłaną drogą elektroniczną. Oprócz faktury w pliku PDF istnieje również możliwość wygenerowania i przesyłania faktury w formacie XML, co w jeszcze wyższym stopniu wspiera automatyczne przetwarzanie danych przy użyciu zorganizowanych danych rozliczeniowych. A może są Państwo gotowi pójść jeden krok dalej i skorzystać z możliwości wysyłania faktur za pośrednictwem EDI. Z chęcią doradzimy Państwu, która z procedur najlepiej się u Państwa sprawdzi.

Elektroniczna wysyłka faktur - przekonująco dobre rozwiązanie! e- Invoicing daje Państwu możliwość zredukowania procesów administracyjnych. Przestawienie się na elektroniczną wysyłkę faktur redukuje nakłady czasowe oraz koszty administracyjne. Również Państwo mogą uprościć wewnętrzną procedurę podziału faktur i jednocześnie zrobić coś dobrego dla środowiska. Korzystanie z elektronicznych faktur zmniejsza zużycie papieru, skraca drogi przewozu i automatyzuje procesy administracyjne.

Skorzystaj już dziś z możliwości elektronicznej wysyłki faktur.

Zalety

 • Komfortowe przetwarzanie

  dzięki danym rozliczeniowym udostępnionym w formie elektronicznej.
 • Redukcja nakładów czasowych

  poprzez wyeliminowanie czasu potrzebnego na doręczenie przesyłki pocztowej. Wykorzystaj nadwyżkę czasu na zatwierdzenia i skonto.
 • Szybka dostępność

  wynikająca z automatycznego przetwarzania danych przez Państwa systemy.
 • Przyjazność dla środowiska

  dzięki rezygnacji z faktur w formie papierowej.

Oszczędzaj czas i pieniądze korzystając z modułów programu DriveBenefits!

Łatwiejsze tworzenie oraz optymalna pod kątem kosztów realizacja procesów w ramach całego łańcucha tworzenia wartości: od aspektów technicznych po utrzymanie maszyn. W jaki sposób? Więcej informacji na temat rozwiązań procesowych programu DriveBenefits.

Kontakt

Proszę wprowadzić swój kod pocztowy, aby skontaktować się z odpowiednią osobą kontaktową.

Dowiedz się więcej
Dobieraj w sposób indywidualny moduły DriveBenefits i zbuduj koncepcję, która się opłaci.
Film o DriveBenefits

Ładuję materiał wideo...

Dobieraj w sposób indywidualny moduły DriveBenefits i zbuduj koncepcję, która się opłaci.

Film o DriveBenefits

Dobieraj w sposób indywidualny moduły DriveBenefits i skonfiguruj koncepcję, która się opłaci.

Ostatnio odwiedzone