Elektroniczna wymiana danych (EDI)

Elektroniczna wymiana danych (EDI) - wykorzystaj olbrzymi potencjał automatyzacji

Chcieliby Państwo zarządzać zamówieniami w naszej firmie całkowicie na drodze elektronicznej? Od zamówienia, poprzez dostawę, po fakturę VAT - elektroniczna wymiana danych (EDI) umożliwia takie rozwiązanie!

Elektroniczna wymiana danych (EDI)
Elektroniczna wymiana danych (EDI)

Każdego dnia przetwarzamy ręcznie ogromną ilość dokumentów papierowych, takich jak zamówienia czy faktury VAT. A następnie wysyłamy je w sposób konwencjonalny za pośrednictwem poczty, faksu lub poczty elektronicznej. Dzięki elektronicznej wymianie danych (EDI) programu DriveBenefits posuwają się Państwo o jeden krok dalej w kierunku zintegrowanego przetwarzania danych w zakresie zamówień, potwierdzeń zleceń, zawiadomień o dostawie oraz faktur VAT. Już teraz mogą Państwo skorzystać z ogromnego potencjału automatyzacji oferowanej przez EDI.

Elektroniczna wymiana danych w skrócie: EDI opisuje elektroniczne przekazywanie informacji dot. zamówień, dostaw oraz faktur pomiędzy naszymi systemami. Systemy te w sposób automatyczny wymieniają się wymaganymi informacjami, a ręczne wprowadzanie danych przestaje być konieczne. Tym samym EDI oferuje Państwu najbardziej efektywną formę transmisji danych w zakresie „Zapytania i zamówienia”.

Z EDI zawsze o krok naprzód! Dzięki zautomatyzowaniu procesów biznesowych unikną Państwo w przyszłości ręcznego przeprowadzania czynności wysyłkowych i rejestracyjnych oraz zapewnią sobie jednocześnie oszczędność czasu i redukcję kosztów. Procesy staną się przejrzyste, identyfikowalne oraz szybsze.

Sposób, w jaki w ramach EDI mogą być Państwo z nami połączeni, zależy wyłącznie od Państwa:

  • możliwe jest bezpośrednie połączenie za pomocą powszechnie stosowanych formatów takich jak EDIFACT lub XML
  • lub wymiana za pośrednictwem platform takich jak MyOpenFactory, Basware lub Seeburger AG

Zalety

Oszczędzaj czas i pieniądze korzystając z modułów programu DriveBenefits!

Łatwiejsze tworzenie oraz optymalna pod kątem kosztów realizacja procesów w ramach całego łańcucha tworzenia wartości: od aspektów technicznych po utrzymanie maszyn. W jaki sposób? Więcej informacji na temat rozwiązań procesowych programu DriveBenefits.

Kontakt

Proszę wprowadzić swój kod pocztowy, aby skontaktować się z odpowiednią osobą kontaktową.

Ostatnio odwiedzone