Usługi związane z zapytaniami i zamówieniami

Przegląd zapytań i zamówień

Oferujemy Państwu doradztwo oraz wsparcie różnorodnych usług w zakresie procesów zaopatrzenia. Zapewniamy usługi indywidualnie dostosowane do Państwa strategii oraz procesów biznesowych.

Skorzystaj z naszej wiedzy, jak lepiej zarządzać procesami zaopatrzenia
Pomożemy w uproszczeniu procesów związanych z zaopatrzeniem
Pomożemy w uproszczeniu procesów związanych z zaopatrzeniem

W zakupach kryje się zysk: już teraz mogą Państwo skorzystać z naszej wiedzy w zakresie „Zapytań i Zamówień”. Jesteśmy niezawodnym partnerem w zakresie elektronicznych procesów zaopatrzeniowych. Oferujemy Państwu doradztwo dostosowane do Państwa potrzeb. Zarówno w zakresie EDI, jak również elektronicznej wysyłki faktur. Nieustannie zwiększamy prędkość oraz jakość procesów w obszarze zaopatrzenia i pomagamy Państwu w ich optymalizacji. Państwo decydują, które usługi najlepiej pasują do Państwa potrzeb. Może również nasz koszyk? Mogą Państwo z niego korzystać w zakresie zamówień lub zapytań ofertowych o każdej porze dnia i nocy, a następnie śledzić wszystkie sprawy w Przeglądzie spraw.

Uszyte na miarę rozwiązania procesowe w zakresie łańcucha wartości

Z powodu rosnącej konkurencji wynikającej z globalnych przemian na rynkach wzrasta potrzeba tworzenia wyjątkowo efektywnych struktur firmowych. W tym celu analizujemy procesy wewnątrzzakładowe identyfikując potencjał w zakresie optymalizacji, aby następnie konsekwentnie go wykorzystać. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami, w jaki sposób skutecznie wdrożyć optymalizację procesową w Państwa firmie. Sprawdź, jaki wkład mogą wnieść nasze rozwiązania procesowe DriveBenefits w sukces każdego przedsiębiorstwa.

DriveBenefits - rozwiązania procesowe
DriveBenefits - rozwiązania procesowe

DriveBenefits zapewni Państwu uszyte na miarę potrzeb rozwiązania procesowe w zakresie całego łańcucha wartości - od engineeringu, poprzez zapytania ofertowe oraz zamówienia, dostawy po usługę konserwacji. Jego zalety, takie jak udoskonalona automatyzacja procesów, mierzalne oszczędności finansowe, wyższe bezpieczeństwo oraz redukcja nakładów czasowych są oczywiste. Już teraz mogą Państwo korzystać z naszej wiedzy stosując moduły DriveBenefits! Więcej informacji na temat rozwiązań procesowych programu DriveBenefits.

Kontakt

Proszę wprowadzić swój kod pocztowy, aby skontaktować się z odpowiednią osobą kontaktową.

Dowiedz się więcej
Dobieraj w sposób indywidualny moduły DriveBenefits i zbuduj koncepcję, która się opłaci.
Film o DriveBenefits

Ładuję materiał wideo...

Dobieraj w sposób indywidualny moduły DriveBenefits i zbuduj koncepcję, która się opłaci.

Film o DriveBenefits

Dobieraj w sposób indywidualny moduły DriveBenefits i skonfiguruj koncepcję, która się opłaci.

Ostatnio odwiedzone