Konserwacja prewencyjna ery cyfrowej

DriveRadar® IoT Suite do przekładni przemysłowych

Nasz DriveRadar® do przekładni przemysłowych oferuje Państwu wysoce nowoczesny oraz inteligentny system monitorowania stanu, który zbiera w cyfrowej postaci dane przekładni i dokonuje ich automatycznej analizy. W oparciu o wyniki analizy można dokonać oceny aktualnego stanu przekładni. Opracowane na tej podstawie prognozy umożliwiają dodatkowe prognozowanie przyszłościowych zmian stanu. Wszystkie otrzymane rezultaty i spostrzeżenia służą za podstawę dla przyszłościowej konserwacji i utrzymania (Predictive Maintenance).

Wykorzystywana do tego baza danych oferuje kompleksowy pakiet czujników, w który wyposażona jest Państwa przekładnia przemysłowa. Wspomniane czujniki rejestrują wszystkie wielkości fizyczne o znaczeniu dla eksploatacji: drgania, poziom oleju, temperatura oleju, temperatura otoczenia oraz prędkość wejściowa.

Dowiedz się więcej

Aplikacje mobilne

Przydatne aplikacje dla techniki napędowej

Przy pomocy naszych aplikacji możliwe jest wygodne wyszukiwanie i wywoływanie praktycznych informacji oraz usług serwisowych przy pomocy smartfona.

Dzięki naszym aplikacjom wszystkie najważniejsze informacje na temat Twojego produktu masz pod reką, czyli w smartfonie - od uruchomienia, poprzez diagnostykę błędów, po możliwość bezpośredniego kontaktu z naszymi ekspertami i całodobowa infolinię serwisową.

Dowiedz się więcej

Portal Online Support

Portal Online Support - centrum naszych usług cyfrowych

Portal Online Support to centralny punkt dostępu do wszystkich naszych cyfrowych usług. Posiada on uporządkowaną strukturę, która uwzględnia wszystkie etapy procesu zakupowego: Konsultacje i dobory, Zapytania i Zamówienia, Dostawa i przepływ materiałów oraz Uruchomienie i konserwacja.

Użytkownicy posiadają dostęp do wybranych informacji, w zależności od zakresu działań i zainteresowań. Zadaniem portalu jest wsparcie użytkownika na każdym etapie współpracy. Począwszy od zaprojektowania aplikacji bądź maszyny oraz pozyskania danych CAD, przez dostęp do dokumentacji techniczno-ruchowej czy jakościowej, aż po dostęp do części zamiennych i oprogramowania, które potrzebne są służbom utrzymania ruchu.

Zarejestruj się już dziś

Kody QR - nowy dostęp do usług cyfrowych

Etykieta produktu pozwala na szybkie i proste powiązanie produktu z usługami cyfrowymi SEW-EURODRIVE. Wystarczy zeskanować smartfonem lub tabletem kod QR i natychmiast skorzystać z wielu naszych usług cyfrowych.

Dowiedz się więcej

Części zamienne i akcesoria

Portal Online Support został wzbogacony o nową funkcjonalność „Części zamienne i akcesoria”, dzięki której Klienci mogą wybierać części zamienne, zamienniki produktów oraz usługi i akcesoria, a także składać na nie zamówienia i dokonywać zakupów online.

Dowiedz się więcej

Konfigurator przekładni przemysłowych

Chcesz wybrać przekładnię przemysłową online? To nie problem! Od teraz możesz skorzystać z naszego konfiguratora przekładni przemysłowych w Online Support, aby w kilku krokach wybrać przekładnię przemysłową serii X..e i wysłać do nas zapytanie.

Dowiedz się więcej