Rozwiązania do automatyzacji MAXOLUTION®

Wymagania w zakresie automatyzacji maszyn zmieniają się nie tylko w zależności od branży, ale również w ramach wytycznych i wymaganiań określonej aplikacji. Dotyczy to zarówno przemysłu napojowego, spożywczego, chemicznego, farmaceutycznego i kosmetycznego, jak również przetwórstwa drewna i metalu czy intralogistyki.

W jaki sposób wspieramy naszych klientów w automatyzacji maszyn?

Życzenia i wymagania konsumentów ulegają coraz większym zmianom. W związku z tym producenci żywności stawiają coraz wyższe wymagania opakowaniom swoich produktów. Rosną zatem wymagania wobec producentów maszyn pakujących, którzy muszą planować i projektować szybciej i elastyczniej.

Potrzebujesz silnego partnera, który może zaoferować odpowiednie kompletne rozwiązania i usługi w zakresie niezbędnej technologii napędowej i automatyzacji z jednego źródła.

Różnorodnym wyzwaniom Państwa branży oraz aplikacji sprosta nasze portfolio produktowe, w którego skład wchodzą silniki, przekładnie, falowniki, kontrolery oraz oprogramowanie. Nasze rozwiązania są zawsze idealnie dostosowane do indywidualnych aplikacji.

Sprawdź nasze kompleksowe rozwiązania do automatyzacji w zakresie produkcji i pakowania artykułów spożywczych.

Przykład: zestaw kinematyki manipulatorów równoległych

Zestaw kinematyki manipulatorów dla robota

Nowe zestawy kinematyki manipulatorów MAXOLUTION® mogą zostać bezproblemowo zintegrowane z Państwa obecnymi procesami produkcyjnymi lub być wykorzystane jako autonomiczne rozwiązania.

Dzięki modułowej budowie oraz możliwości niezależnej konfiguracji poszczególnych zestawów systemu mogą Państwo bez większych nakładów pracy otrzymać idealnie dopasowane rozwiązania kinematyczne.

Poza tym nowy parametryzowany moduł oprogramowania MOVIKIT® Robotics umożliwia nieskomplikowane oraz szybkie uruchomienie układu.

Nowe zestawy kinematyki manipulatorów MAXOLUTION® mogą być łączone z dodatkowymi urządzeniami lub stosowane samodzielnie w zależności od wymaganego stopnia automatyzacji.

Podobnie jak w przypadku wszystkich naszych rozwiązań systemowych, również w tym przypadku stawiamy na nowoczesne komponenty techniki napędowej marki SEW-EURODRIVE.

Dowiedź się więcej o naszych zestawach kinematyki manipulatorów równoległych

Z chęcią Państwu doradzimy

  • Nasi specjaliści znają Państwa branżę oraz jej potrzeby
  • Pozostają niezmiennie do Państwa dyspozycji, w każdym miejscu na świecie
  • Dysponujemy odpowiednią wiedzą oraz narzędziami, aby zapewnić Państwu optymalne doradztwo