RSS Feed

Więcej niż producent techniki napędowej od 90 lat

07.07.2021

W 1931 roku nikt nie mógł sobie wyobrazić, że mała firma w Bruchsal stanie się jedną z największych sił napędowych na świecie.

Christian Pähr
Christian Pähr
Christian Pähr

13 czerwca 1931 roku Christian Pähr z masy upadłości założył Süddeutsche Elektromotoren Werke przy Durlacher Strasse w Bruchsal. Po wojnie do firmy dołączył zięć Pähra, Ernst Blickle, który kształtował jej rozwój i ekspansję przez kolejne 40 lat. Do dziś firma SEW-EURODRIVE, która w 1971 roku musiała zmienić nazwę, pozostaje firmą rodzinną - mimo swojej wielkości, międzynarodowości i zakresu rozwiązań. Dla nas klient i jego wyzwania są zawsze w centrum naszej pracy, niezależnie od tego, czy jest to duży producent OEM, globalny producent czy mała, średnia firma – każdego klienta traktujemy jednakowo.

Kompleksowa oferta produktów
Kompleksowa oferta produktów
Kompleksowa oferta produktów

Oczywiście nasza oferta, nasze portfolio produktów i rozwiązań czy nasze usługi zmieniały się na przestrzeni lat. Od dłuższego czasu oferujemy rozwiązania z zakresu napędów i automatyki, które wykraczają poza motoreduktor. Z nami możesz przekształcić całe maszyny lub zakład w inteligentną fabrykę, przenosić i kontrolować roboty, wydobywać i przetwarzać surowce, wywoływać usługi za pośrednictwem aplikacji, kontrolować przepływ paczek lub projektować rozwiązania dla miejskich dostaw jutra. Podstawą jest jednak zawsze ruch, a tym samym nasze przekładnie, silniki i motoreduktory we wszystkich niuansach i właściwościach - od standardowych po serwo, od przekładni czołowej po przekładnie precyzyjne lub przemysłowe.

Ludzie siłą napędową SEW-EURODRIVE
Ludzie siłą napędową SEW-EURODRIVE
Ludzie siłą napędową SEW-EURODRIVE

Jednak przez to wszystko zawsze pozostaliśmy tym, kim byliśmy - wiarygodnym partnerem u naszych klientów i firmą rodzinną. Dajemy naszym klientom wszystko, co możemy, zgodnie z mottem Ernsta Blickle'a „Ludzie robią różnicę”. Dlatego dla nas klient to więcej niż liczba, więcej niż zamówienie i więcej niż zamówienie. Podobnie nasi pracownicy - to oni decydują o sukcesie naszej firmy. Ich pasja do naszych klientów, rozwiązania i cele, aby dawać z siebie wszystko, nawet na ostatnim metrze, ma dla nas duże znaczenie. Dlatego dajemy naszym pracownikom swobodę kształtowania i samodzielnego decydowania o wielu rzeczach. Aby połączyć tę pasję do zadań w firmie z życiem prywatnym, oferujemy naszym pracownikom bardzo dużo; począwszy od niemalże niezliczonych modeli czasu pracy, pracy mobilnej, opieki medycznej, aż do firmowego żłobka.

90. urodziny SEW-EURODRIVE
90. urodziny SEW-EURODRIVE
90. urodziny SEW-EURODRIVE

W tym roku, dokładnie 13.06.2021, skończyliśmy 90 lat. Dla nas jest to jednak moment, w którym zatrzymujemy się tylko na chwilę, bo dla Was obecna sytuacja była i jest również dla nas wyzwaniem. Wkładając wiele wysiłku, aby chronić naszych pracowników i Ciebie, byliśmy dla Ciebie przez ostatnie 18 miesięcy i nadal będziemy partnerem, na którym zawsze możesz polegać.

Tymczasem w Polsce...

Beyond - zawsze ponad standard
Beyond - zawsze ponad standard
Beyond - zawsze ponad standard

Podczas gdy SEW-EURODRIVE świętuje w tym roku 90. urodziny, my, polski oddział tej firmy obchodzimy swoje 25-lecie. W jaki sposób świętujemy, jakie atrakcje przygotowujemy, jak docenimy naszych pracowników i czy zdmuchniemy świeczki na torcie? Sprawdźcie nasz urodzinowy plan.

Dla zainteresowanych mamy kalendarium ze wszystkimi najważniejszymi wydarzeniami ostatnich lat.