Usługi

Części zamienne i akcesoria

Portal Online Support został wzbogacony o nową funkcjonalność „Części zamienne i akcesoria”, dzięki której Klienci mogą wybierać części zamienne, zamienniki produktów oraz usługi i akcesoria, a także składać na nie zamówienia i dokonywać zakupów online.

Dowiedz się więcej

Rozwiązania

DriveRadar, MOVI-C i MOVILINK DDI - kompleksowe rozwiązanie dla fabryki przyszłości

DriveRadar® łączy usługi dla inteligentnej, usieciowionej fabryki, monitorując i analizując komponenty, procesy i systemy. Pozwala również na przewidywanie stanu i planowanie konserwacji z wyprzedzeniem. W ten sposób znacznie zwiększamy dostępność produktów i maszyn.

Nasz modułowy system automatyki MOVI-C® z wydajnym interfejsem MOVILINK® DDI w technologii jednokablowej, który wykorzystujemy do sieciowania napędów z energią i danymi, umożliwia zbieranie i wymianę danych.

Warto wiedzieć więcej

Produkty

Systemy dla kolejek podwieszanych Get by SEW - EMS Basic

Nagraliśmy film o tym, jak działa system kolejek podwieszanych EMS Basic w jednym z zakładów produkujących samochody w Polsce.

EMS Basic jest systemem genialnie prostym, jeśli chodzi o sterowanie, ale zapewniającym wszystkie podstawowe funkcjonalności jednoszynowego transportu technologicznego.

Obejrzyj film

Case study

System transportu i sortowania bagaży na lotniskach

Jak technika napędowa napędza świat? Firma Dimark, w oparciu o produkty SEW-EURODRIVE, produkuje systemy, które na całym świecie zapewniają szybki i bezpieczny transport oraz sortowanie kilku, a nawet kilkudziesięciu milionów bagaży rocznie!

Jako pasażer linii lotniczych oczekujesz sprawnej i pewnej obsługi bagażowej? Zapraszamy na prezentację ShowRoomu firmy Dimark, naszego partnera biznesowego w projektowaniu i produkcji systemów do transportu oraz sortowania bagaży.

Obejrzyj nowy film

Rozwiązania

Bezkontaktowy przekaz energii MOVITRANS® w nietypowym zastosowaniu

Zwykle system MOVITRANS® stosowany jest do zasilania pojazdów używanych do transportu technologicznego lub w logistyce. Pojazdy pobierają wówczas energię na całej trasie przejazdu lub doładowują własne akumulatory lub kondensatory tylko w wyznaczonych miejscach trasy. Pobrana indukcyjnie energia służy zasadniczo do zasilania silników napędzających pojazdy, a dodatkowo do zasilania zabudowanych na pojazdach urządzeń.

Jak się okazuje, można ten system wykorzystać inaczej – na przykład zasilać urządzenia transportowe na naczepie drogowego ciągnika siodłowego o napędzie spalinowym. Tworząc system MOVITRANS®, nie zakładano takiego zastosowania, aczkolwiek też go nie wykluczano. Zatem nowe, niekonwencjonalne zastosowania systemu indukcyjnego potwierdzają jego przydatność także w kreowaniu innowacyjnych rozwiązań.

Obejrzyj najnowszy film

Rozwiązania

Jesteśmy up to date

Tak już mamy, że nieustanie aktualizujemy technikę napędową, by była up to date, czyli na bieżąco z Waszymi wymaganiami, które nieustannie się zmieniają. Jak to robimy?

Dzięki ciągłemu transferowi technologii z Działu Rozwoju zwiększamy korzyści zarówno w aspekcie utrzymania, jak i optymalizacji produktów.

Zmiany wdrażamy systematycznie i bez dodatkowych kosztów tak, aby utrzymać, a nawet zwiększyć wartość realizowanych przez Was inwestycji. W ten sposób budujemy przewagę konkurencyjną i jesteśmy numerem 1 na rynku techniki napędowej.

W broszurze znajdziecie wszystkie nasze rozwiązania up to date.

Pobierz broszurę, by być up to date

Rozwiązania

Wywiady: Bezkontaktowe przekazywanie energii

Bezkontaktowy przesył energii już dawno temu zagościł w przemyśle i pełni rolę jednego z głównych filarów nowoczesnej produkcji. MOVITRANS® marki SEW-EURODRIVE jest bardzo ważnym elementem naszego kompleksowego portfolio techniki napędowej oraz automatyki.

O tym, co kryje się za sukcesami MOVITRANS® i czym zaskoczy nas ta rodzina produktów w przyszłości, dowiedzą się Państwo z przeprowadzonych wywiadów.

Przeczytaj wywiady z naszym ekspertem

Rozwiązania

Produkty i rozwiązania - Nowości

Partnerstwo, rozwiązania oraz usługi, odpowiedzialność i jakość, a także tradycja oraz innowacje beyond – zawsze ponad standard. Od ponad 90 lat na świecie i 25 lat w Polsce - tymi wartościami kierujemy się na co dzień.

Jako jedno z wiodących przedsiębiorstw oferujących technikę napędową i automatykę, wprawiamy w ruch niezliczone aplikacje wykorzystywane prawie we wszystkich możliwych branżach. Ponad 19 tys.

pracowników na świecie, w tym prawie 200 osób zatrudnionych w SEW-EURODRIVE Polska kształtuje przyszłość techniki napędowej.

A wszystko to robimy z myślą o Was, naszych Klientach. Aby Wasze maszyny i urządzenia zawsze wyposażone były w najnowsze komponenty napędowe – nie tylko dziś, ale również jutro i beyond, w przyszłości. Pragniemy, abyście wspólnie z nami odnosili sukcesy!

Poznaj nasze produkty i rozwiązania

Well-being

Odpocznij jak należy!

Mamy wakacje, temperatury wysokie, a sezon urlopowy w pełni – jakby nie patrzeć, jest dobrze! Uważamy jednak, że może być lepiej, wręcz beyond, dlatego z okazji tych wakacji przygotowaliśmy coś ekstra.

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych pracowników i kontynuując na wielu płaszczyznach działania z zakresu well-being, przygotowaliśmy z ekspertkami z Happy Dealer krótkie video poradniki o tym, jak najlepiej wypocząć w wakacje.

Wszystkie filmy możecie obejrzeć pod linkiem poniżej, ale najlepiej zrobić to przed wyjazdem na urlop, bo nasze ekspertki gorąco namawiają do odpoczynku od mediów społecznościowych w czasie wakacji.

Odpocznij jak należy!

Usługi cyfrowe

Etykiety produktu w formie kodów QR - Twój dostęp do wiedzy

U nas to wygląda tak - skanujesz kod QR na produkcie i już, po jednym kliknięciu masz pełen dostęp do dokumentacji, części zamiennych i wszystkich innych cyfrowych usług, dzięki którym nasze produkty, usługi i portal Online Support są tak bardzo beyond.

Obejrzyj cały film

Usługi cyfrowe

DriveRadar® dla przekładni przemysłowych

Chcieliby Państwo być informowani z wyprzedzeniem o stanie maszyny lub techniki napędowej? Nic prostszego!

Aplikacja DriveRadar® oferuje kompleksowe zarządzanie konserwacją w oparciu o cyfrowe rejestrowanie danych, na podstawie których możliwe jest przewidywanie zdarzeń, na przykład zmiany stanu kondycji maszyn.

Warto wiedzieć więcej

Digitalizacja

Aplikacje mobilne dla Twoich układów napędowych

Dzięki naszym aplikacjom wszystkie najważniejsze informacje na temat Twojego produktu masz pod ręką, czyli w smartfonie - od uruchomienia, poprzez diagnostykę błędów, po możliwość bezpośredniego kontaktu z naszymi ekspertami i całodobowa infolinię serwisową.

Skorzystaj z naszej oferty i zyskaj:

Poznaj wszystkie nasze appki

Filmy

Systemy dla kolejek podwieszanych Get by SEW - EMS Modular

W zakresie techniki napędowej oraz kompleksowego sterowania oferujemy cztery rodzaje systemów dla kolejek podwieszanych:

Najprostszy z nich to system modularny, w którym Klient może skonfigurować dopasowane zestawy falowników, akcesoriów, wybraną wersję komunikacji oraz sterownik umożliwiający komunikację i zarządzanie zawieszkami. Do napędu zawieszek służą dedykowane do tego celu motoreduktory SEW-EURODRIVE wyposażone w sprzęgła rozłączne.

Takiemu właśnie systemowi poświęcony jest pierwszy z serii trzech filmów. Lektor, który jest jednocześnie technicznym ekspertem, przedstawi Państwu w sposób bardzo przystępny ale na wysokim poziomie szczegółowości komponenty pakietów i zasadę działania Systemu Modularnego EMS.

Obejrzyj najnowszy film

Aplikacja

Drive Selection - aplikacja do doboru napędu

Drive Selection, dostępne w ramach portalu Online Support, pozwala w zaledwie kilku krokach poznać wstępną propozycję odpowiedniego motoreduktora. Wystarczy podać podstawowe informacje dotyczące aplikacji.

Użytkownik najpierw wybiera rodzaj swojej aplikacji, a następnie wprowadza niezbędne, dobrze mu znane dane. Po ich zatwierdzeniu wyświetlona zostanie wstępna propozycja napędu. Jeśli istnieje więcej pasujących motoreduktorów, wówczas zaprezentowane jest porównanie wszystkich opcji.

Poznaj bliżej portal Online Support, centrum naszych usług cyfrowych.

Drive Selection dostępne jest pod tym adresem.

Obejrzyj animację i zacznij dobierać napędy

Filmy

Seria filmów „Beyond Relations”

W zeszłym roku, z okazji naszych 25. urodzin, sporo się u nas działo, bo zrealizowaliśmy szereg działań w duchu beyond, czyli takich, które wykraczają ponad standard pod względem treści i formy.

Jednym z efektów naszych urodzinowych działań jest seria filmów „Beyond Relations”, w których nasi Klienci i pracownicy dzielą się doświadczeniami ze współpracy i wspólnymi sukcesami.

Obejrzyj wszystkie filmy

Serwis

SERWISUJE.MY kompleksoWOW!

Indywidualne potrzeby naszych klientów mogą różnić się w zależności od aplikacji. Niektórzy potrzebują fachowego wsparcia podczas uruchomienia instalacji, natomiast dla innych istotne są przeglądy, prace konserwacyjne lub programowanie aplikacji.

Dlatego też zapewniamy Państwu wsparcie serwisowe dokładnie w takim zakresie, w jakim jest ono Państwu niezbędne. I oczywiście tak kompleksowe, że aż kompleksoWOW!

Dzięki CDS® – Complete Drive Service - mają Państwo dostęp do bogatego, modułowego systemu usług serwisowych, który został opracowany na podstawie wieloletniego doświadczenia i praktyki.

Zakres każdego z modułów CDS® podlega dostosowaniu do indywidualnych potrzeb klienta. Wszystkie moduły zostały ponadto zaplanowane w tak elastyczny sposób, że ich indywidualną treść można idealnie dostosować do Państwa potrzeb.

Obejrzyj film o kompleksoWOW ofercie serwisowej

Beyond

Drive. Automation. Beyond. 2022.

Powracamy do naszego hasła, ponieważ w ubiegłym roku z okazji naszych 25. urodzin zmieniliśmy „Drive. Automation. Beyond.” na „Beyond – zawsze ponad standard”.

Pokazaliśmy, że każdego dnia, przy każdym produkcie, przy każdym rozwiązaniu i przy każdej usłudze jesteśmy ponad standard, czyli beyond.

Beyond to nasze zobowiązanie na dziś, na jutro i na przyszłość, by przekraczać Wasze oczekiwania, by oferować ponadstandardowe rozwiązania by jeszcze bardziej beyond napędzać świat.

Obejrzyj beyond animację

Film

Beyond Relations I Tarkett Orzechowo

W drugim filmie z serii „Beyond Relations” prezentujemy naszą współpracę z firmą Tarkett Orzechowo Polska w zakresie usług serwisowych. Dlaczego nasze relacje są beyond, a konserwacja prewencyjna jest zawsze ponad standard?

To wszystko w ramach programu CDM® Complete Drive Management, o którym opowie p. Sławomir Kramer z firmy Tarkett Orzechowo.

Film możesz obejrzeć tutaj

Case study

Indukcyjny przesył energii MOVITRANS® dla DB Cargo Polska

Kolejny przykład na to, że nasze rozwiązania są Beyond – zawsze ponad standard? Podczas modernizacji zakładu DB Cargo Polska w Rybniku wykorzystano nasz innowacyjny system indukcyjnego przesyłu energii MOVITRANS®.

Został on zastosowany do zasilania automatycznego wózka transportowego, zaprojektowanego przez firmę Lean-Tech. Optymalizacja systemu kolejkowania zestawów kołowych była częścią przebudowy nawy pierwszej hali głównej w zakładzie DB Cargo Polska, którą przeprowadziła firma Budimex.

Obejrzyj film z realizacji

Beyond

Kolejny rok w stylu beyond!

Z okazji naszych 25. urodzin, które świętowaliśmy w 2021 roku, zmieniliśmy nasze hasło „Drive. Automation. Beyond.” na „Beyond – zawsze ponad standard”, by podkreślić, że każdego dnia, przy każdym produkcie, przy każdym rozwiązaniu i przy każdej usłudze jesteśmy ponad standard, czyli beyond.

Beyond to nasze zobowiązanie na dziś, na jutro i na przyszłość, by przekraczać Wasze oczekiwania, by oferować ponadstandardowe rozwiązania by jeszcze bardziej beyond napędzać świat.

Na tej stronie możesz nadal obserwować nasze działania, które są i będą beyond.

Świętuj razem z nami!

Wasze wpisy w Księdze pamiątkowej BeyondBook

Historia 25 lat naszego rozwoju to też, a może przede wszystkim, Wasza historia. W końcu razem się rozwijaliśmy, razem wciąż dokonujemy kolejnych kroków i razem jesteśmy beyond, czyli zawsze ponad standard.

Chcemy uczcić nasze sukcesy i świętować razem z Wami. Stąd właśnie Księga Pamiątkowa BeyondBook, czyli okazja, byście podzielili się z nami historiami, wspomnieniami i anegdotami z naszej owocnej, wieloletniej współpracy.

Zobacz najnowsze wpisy

Ho, ho, ho

Życzenia świąteczne od pracowników SEW-EURODRIVE

Z okazji Świąt mamy dla Was życzenia, ale nie takie z taśmy czy z jakiegoś automatu. To unikalne, niepowtarzalne i bardzo beyond życzenia płynące prosto z SEW, czyli prosto z serca!

Obejrzyj życzenia od pracowników

Ho, ho, ho

Nasi pracownicy są beyond - nie tylko na święta

Ten rok świętujemy pod hasłem beyond - zawsze ponad standard i szczególnie cenimy sobie momenty, kiedy nasi pracownicy są ponad standard. Przykład?

Z okazji świąt nasi koledzy przygotowali jedyną w swoim rodzaju, bezdyskusyjnie beyondową choinkę z kół zębatych. Owszem, jest niewielka i niewiele prezentów się pod nią zmieści, ale robi ogromne wrażenie!

Taka choinka tylko u nas!

Ho, ho, ho

Święta zatrybiły!

Święta już coraz bliżej i ogarnia nas świąteczna gorączka, dlatego na początek przygotowaliśmy świąteczną, bardzo beyond animację na święta. Nam się tak bardzo podoba, że ho, ho, ho!

Zobacz animację

Film

Film "Beyond Relations" z firmą Dimark

W pierwszym filmie z serii „Beyond Relations” przedstawiciele firmy Dimark opowiedzą o współpracy z nami - między innymi o tym, w jaki sposób podchodzimy do realizowanych projektów i dlaczego nasze relacje są beyond – zawsze ponad standard!

Zobacz najnowszy film

ŚWIĘNTUJE.MY

ŚWIĘTUJE.MY 25 lat i beyond!

W jaki sposób uczciliśmy 25 lat SEW-EURODRIVE w Polsce? Jak wiecie, świętujemy cały rok, organizując wydarzenia i atrakcje dla Klientów i Pracowników, ale taka wyjątkowa okazja wymagała, abyśmy też spotkali się wszyscy razem, by zdmuchnąć świeczki na torcie!

Kilka dni temu nasi Pracownicy wszystkich biur regionalnych i centrali w Łodzi spotkali się w restauracji Rybakówka - Święty Spokój, by na żywo (hurra!), we wspólnym gronie, uroczyście i z pompą uczcić 25 lat SEW-EURODRIVE w Polsce!

Oprócz naszych urodzin celebrowaliśmy również jubileusze pracowników – uczciliśmy 5., 10. 15. 20. i nawet 25. rocznicę pracy! To bez wątpienia dowód na to, że SEW jest marką, z którą można się związać na długie lata!

Zobacz więcej zdjęć

Film

Beyond Cases - Artur Buczkowski

W trzecim filmie z serii „Beyond Cases” Artur Buczkowski, Dyrektor Sprzedaży SEW-EURODRIVE Polska zaprezentuje, w jaki sposób pracownicy działu sprzedaży są beyond - zawsze ponad standard i jak korzystają na tym nasi Klienci.

Obejrzyj film

Beyond

Fundamenty naszego sukcesu od 25 lat i beyond!

Ćwierć wieku to jest naprawdę coś, szczególnie, kiedy jest wypełnione dynamicznym rozwojem i licznymi sukcesami beyond – zawsze ponad standard. A co dokładnie znaczy „beyond"?

Dosłownie tłumacząc: poza, ponad. A dla nas oznacza to „zawsze ponad standard"! Te słowa, a właściwie podejście do działania, przenikają wszystko, co robimy od 25 lat i co świętujemy w tym jubileuszowym roku.

Z okazji naszych urodzin przygotowaliśmy dedykowane, unikalne wydawnictwo, w którym pokazujemy, na jakich fundamentach i dzięki jakiemu podejściu jesteśmy Beyond – zawsze ponad standard już od 25 lat.

Poznaj podstawy naszego sukcesu

Film

Wspólna pasja to opowieść o naszych początkach

Kiedy w 1996 roku powstała nasza firma dzięki determinacji, odwadze i spojrzeniu beyond p. Sławomira Śmigielskiego i trzech innych osób, chyba mało kto przypuszczał, jak bardzo nasza firma rozwinie się przez ostatnie 25 lat. Spokojnie można powiedzieć, że rozwinęła się w sposób wyjątkowy!

Korzystając z okazji, że w tym roku SEW-EURODRIVE Polska świętuje 25. urodziny, przedstawiamy Wam ciekawą, zaskakującą i bardzo rodzinną historię p. Sławomira oraz jego syna, Jarosława.

Dzięki takim ludziom i takim historiom SEW-EURODRIVE jest zdecydowanie czymś więcej niż tylko producentem techniki napędowej i rozwiązań do automatyzacji.

SEW-EURODRIVE jest energią, pasją i wszystkim tym, co nieuchwytne i co od 25 lat i beyond napędza świat!

Obejrzyj film

Animacja

Samojezdne wózki transportowe AGV są beyond - zawsze ponad standard

Poruszamy świat – od 25 lat w Polsce i 90 na świecie. Nasze samojezdne wózki AGV to tylko część oferty z zakresu factory automation. Nasze rozwiązania do automatyzacji produkcji odpowiadają na bardzo zróżnicowane potrzeby naszych Klientów.

Obejrzyj najnowszą animację

Film

Beyond Cases - rozmowa z Tomaszem Wielandem

W tym roku świętujemy nasze 25. urodziny pod hasłem „Beyond – zawsze ponad standard”. To doskonała okazja, aby poznać nas bliżej i dowiedzieć się więcej, jak działamy, co jest dla nas ważne i co nas napędza.

W pierwszym filmie z serii „Beyond Cases” Prezes Zarządu SEW-EURODRIVE Polska Tomasz Wieland opowie, co dla niego oznacza beyond – zawsze ponad standard i gdzie widzi on podejście beyond w działaniach pracowników, a przede wszystkim kto korzysta na takim sposobie myślenia.

Zobacz najnowszy film

Jubileusz

90. urodziny SEW-EURODRIVE na świecie

W tym roku SEW-EURODRIVE Polska świętuje 25. urodziny, ale to nie jedyny ważny jubileusz. Warto wiedzieć, że SEW-EURODRIVE kończy w tym roku 90 lat. A wszystko zaczęło się 13 czerwca 1931 roku...

Nikt nie mógł sobie wtedy wyobrazić, że mała firma założona w czerwcowy dzień w Bruchsal stanie się jedną z największych sił napędowych na świecie. A jednak!

Dziś SEW-EURODRIVE obecne jest w 52 krajach, gdzie posiada 17 zakładów produkcyjnych, 81 centrów technologicznych i zatrudnia prawie 18 tys. pracowników.

Poznaj naszą historię

Pracownicy

Lody, lody dla SEW ochłody!

Dziś 25. dzień miesiąca, co oznacza kolejne atrakcje dla Pracowników z cyklu „Świętuje.MY razem” – w końcu ten rok to nasze 25. urodziny! Co zrobiliśmy tym razem?

Ponieważ lato w pełni, a temperatury bardzo wysokie, to dziś przez cały dzień serwujemy lody, lody, dla SEW ochłody:

Jakby nie patrzeć, jest pysznie i bardzo beyond, czyli ponad standard!

Zobacz więcej zdjęć

Animacja

MOVI-C® - modułowy system automatyki

Poruszamy świat – od 25 lat w Polsce i 90 na świecie. Nasz modułowy system automatyki MOVI-C® to optymalne połączenie techniki napędowej, falowników, techniki sterowania oraz oprogramowania inżynieryjnego.

Nasze rozwiązania do automatyzacji produkcji odpowiadają na bardzo zróżnicowane potrzeby naszych Klientów.

Nasze realizacje są Beyond – zawsze ponad standard.

Sprawdź naszą animację

Film

Zapowiedź rozmowy z cyklu "Beyond Cases"

Przez najbliższe miesiące sporo będzie się działo! Przygotowaliśmy szereg działań w duchu BEYOND, czyli takich, które wykraczają ponad standard pod względem treści i formy.

Przed nami premiery aż dwóch specjalnych, jubileuszowych serii filmowych. W pierwszej z nich - „Beyond Cases” – podczas rozmów z naszymi pracownikami pokażemy, co dla nas znaczy „ponad standard” i jak to się przekłada na wartości, podejście do pracy, działania, rozwiązania i realizacje.

W drugiej - „Beyond Relations” - nasi Klienci i pracownicy podzielą się doświadczeniami ze współpracy i wspólnymi sukcesami. Wszystkie nagrania będą się pojawiać tutaj, na stronie jubileuszowej.

Już dzisiaj zapowiedź rozmowy z Tomaszem Wielandem - Prezesem SEW-EURODRIVE Polska o tym, czym jest Beyond - zawsze ponad standard.

Zobacz zwiastun

Pracownicy

OWOCUJE.MY na 25-lecie!

Dziś 25. dzień miesiąca, co oznacza kolejne atrakcje dla Pracowników z cyklu „Świętuje.MY razem” – w końcu ten rok to nasze 25. urodziny! Co zrobiliśmy tym razem? Pracownicy są naszą siłą napędową i są jak najbardziej beyond – zawsze ponad standard, dlatego w zeszłym miesiącu przygotowaliśmy dla nich zestaw do aktywności sportowo-turystycznej (bo przecież w zdrowym SEW-ie, zdrowy duch!), a w maju…

Poszliśmy za (zdrowotnym) ciosem i zaprosiliśmy Pracowników na zdrowo owocową i totalnie letnią niespodziankę „OWOCUJE.MY na 25-lecie!” No dobrze, ale co to za niespodzianka?

Przez cały dzień serwowaliśmy przepyszne i oszałamiająco zdrowe soki od Dailyfruits - wnieś zdrową energię do firmy!, jakie można wypić tylko u nas:

Obejrzyj wszystkie owocowe zdjęcia!

Animacja

Zobaczcie SEW w wizualnej pigułce!

Dotychczas w naszych prezentacjach i materiałach pojawiały się dwa ważne słowa – DRIVE, czyli nasza technika napędowa oraz AUTOMATION, czyli nasze kompleksowe rozwiązania do automatyzacji.

Kiedy jednak przed zbliżającym się jubileuszem przyszedł czas na refleksje, stwierdziliśmy, że koniecznie trzeba dodać do nich jeszcze jedno słowo. Takie, które określa to, co robimy, w jakim kierunku się rozwijamy i jak myślimy. Co to za słowo?

Zobacz naszą animację

Pracownicy

Świętuje.MY 25 lat razem z pracownikami!

Dla nas BEYOND to również działania ponad standard skierowane do naszych Pracowników, którzy są naszą siłą napędową.

Dlatego docelowo 25. dnia miesiąca (lub w pobliżu tej daty), do końca roku, organizować będziemy dla nich specjalne wydarzenia. Ten miły cykl rozpoczęliśmy w kwietniu zestawem do aktywności sportowo-turystycznej, bo przecież w zdrowym ciele, zdrowy duch! A właściwie w zdrowym SEW-ie, zdrowy duch!

Brzmi dobrze, dlatego pod tym hasłem zorganizowaliśmy również konkurs, w którym nagrodziliśmy najciekawsze zdjęcia, filmiki lub printscreeny z fitnessowych appek, które pokazują, w jaki sposób nasi pracownicy aktywnie i zdrowo spędzają czas. Efekt?

Bardzo ciekawy, sprawdźcie sami!

Jubileusz

Mamy 25 lat!

Ćwierć wieku to jest naprawdę coś, szczególnie, kiedy jest wypełnione dynamicznym rozwojem i licznymi sukcesami. Dlatego nasze 25-lecie świętujemy przez cały rok! Serdecznie zapraszamy – bądźcie z nami przez ten cały czas. Bo to przecież z Wami i dzięki Wam udało nam się to wszystko osiągnąć.

Dowiedz się więcej

Pozostańmy w kontakcie

Warto, byśmy poznali się lepiej