Czerwiec

Usługi cyfrowe I 6 czerwca 2022 r.

DataLogger IG - Rejestrator danych dla serwisu i diagnostyki przekładni przemysłowych

DataLogger IG to zestaw diagnostyczno-serwisowy, który zaprojektowaliśmy w odpowiedzi na potrzebę ciągłego monitorowania parametrów pracy przekładni przemysłowych.

To nasze unikalne rozwiązanie z zakresu konserwacji prewencyjnej w erze cyfrowej, które pozwala na wczesne ostrzeganie przed krytycznymi zmianami stanu i rozpoznawanie trendów na podstawie monitorowania. Ponadto, dzięki inteligentnej prezentacji danych, zmniejszamy ryzyko przestojów oraz zwiększamy oszczędność zasobów, efektywnie wykorzystując możliwości przekładni i całej maszyny.

Czym się wyróżnia DataLogger IG?

Usługi cyfrowe I 1 czerwca 2022 r.

DriveRadar® dla przekładni przemysłowych

Chcieliby Państwo być informowani z wyprzedzeniem o stanie maszyny lub techniki napędowej? Nic prostszego!

Aplikacja DriveRadar® oferuje kompleksowe zarządzanie konserwacją w oparciu o cyfrowe rejestrowanie danych, na podstawie których możliwe jest przewidywanie zdarzeń, na przykład zmiany stanu kondycji maszyn.

Warto wiedzieć więcej

Maj

Rozwiązania I 13 maja 2022 r.

DriveRadar, MOVI-C i MOVILINK DDI - kompleksowe rozwiązanie dla fabryki przyszłości

DriveRadar® łączy usługi dla inteligentnej, usieciowionej fabryki, monitorując i analizując komponenty, procesy i systemy. Pozwala również na przewidywanie stanu i planowanie konserwacji z wyprzedzeniem. W ten sposób znacznie zwiększamy dostępność produktów i maszyn.

Nasz modułowy system automatyki MOVI-C® z wydajnym interfejsem MOVILINK® DDI w technologii jednokablowej, który wykorzystujemy do sieciowania napędów z energią i danymi, umożliwia zbieranie i wymianę danych.

Warto wiedzieć więcej

Digitalizacja I 4 maja 2022 r.

Aplikacje mobilne dla Twoich układów napędowych

Dzięki naszym aplikacjom wszystkie najważniejsze informacje na temat Twojego produktu masz pod ręką, czyli w smartfonie - od uruchomienia, poprzez diagnostykę błędów, po możliwość bezpośredniego kontaktu z naszymi ekspertami i całodobowa infolinię serwisową.

Skorzystaj z naszej oferty i zyskaj:

Poznaj wszystkie nasze appki

Kwiecień

Aplikacja I 15 kwietnia 2022 r.

Panel utrzymania ruchu MOVI-C®

Panel utrzymania ruchu to propozycja Działu Technicznego SEW-EURODRIVE Polska dla osób odpowiedzialnych za ciągłość produkcji i kondycję maszyn wyposażonych w napędy elektryczne i falowniki SEW generacji C.

Technika napędowa SEW-EURODRIVE jest często stosowana do napędzania różnorodnych urządzeń produkcyjnych oraz transportowych więc wszelkie ułatwienie monitorowania jej pracy daje ewidentne korzyści.

A że niemal wszystkie silniki elektryczne asynchroniczne i wszystkie bez wyjątku silniki serwo zasilane są poprzez falowniki, to aby uzyskiwać ciągłą informację o kondycji całych urządzeń najprościej jest skupić się na pracy falowników.

W generacji MOVI-C® wymagana jest znajomość oprogramowania MOVISUITE® oraz specjalistyczna wiedza o całej gamie parametrów – ponieważ jest to najnowszy i najbardziej technicznie zaawansowany produkt SEW-EURODRIVE.

Warto wiedzieć więcej

Filmy I 8 kwietnia 2022 r.

Systemy dla kolejek podwieszanych Get by SEW - EMS Modular

W zakresie techniki napędowej oraz kompleksowego sterowania oferujemy cztery rodzaje systemów dla kolejek podwieszanych:

Najprostszy z nich to system modularny, w którym Klient może skonfigurować dopasowane zestawy falowników, akcesoriów, wybraną wersję komunikacji oraz sterownik umożliwiający komunikację i zarządzanie zawieszkami. Do napędu zawieszek służą dedykowane do tego celu motoreduktory SEW-EURODRIVE wyposażone w sprzęgła rozłączne.

Takiemu właśnie systemowi poświęcony jest pierwszy z serii trzech filmów. Lektor, który jest jednocześnie technicznym ekspertem, przedstawi Państwu w sposób bardzo przystępny ale na wysokim poziomie szczegółowości komponenty pakietów i zasadę działania Systemu Modularnego EMS.

Obejrzyj najnowszy film

Marzec

Aplikacja I 23 marca 2022 r.

Drive Selection - aplikacja do doboru napędu

Drive Selection, dostępne w ramach portalu Online Support, pozwala w zaledwie kilku krokach poznać wstępną propozycję odpowiedniego motoreduktora. Wystarczy podać podstawowe informacje dotyczące aplikacji.

Użytkownik najpierw wybiera rodzaj swojej aplikacji, a następnie wprowadza niezbędne, dobrze mu znane dane. Po ich zatwierdzeniu wyświetlona zostanie wstępna propozycja napędu. Jeśli istnieje więcej pasujących motoreduktorów, wówczas zaprezentowane jest porównanie wszystkich opcji.

Poznaj bliżej portal Online Support, centrum naszych usług cyfrowych.

Drive Selection dostępne jest pod tym adresem.

Obejrzyj animację i zacznij dobierać napędy

Filmy I 18 marca 2022 r.

Seria filmów „Beyond Relations”

W zeszłym roku, z okazji naszych 25. urodzin, sporo się u nas działo, bo zrealizowaliśmy szereg działań w duchu beyond, czyli takich, które wykraczają ponad standard pod względem treści i formy.

Jednym z efektów naszych urodzinowych działań jest seria filmów „Beyond Relations”, w których nasi Klienci i pracownicy dzielą się doświadczeniami ze współpracy i wspólnymi sukcesami.

Obejrzyj wszystkie filmy

Serwis I 2 marca 2022 r.

SERWISUJE.MY kompleksoWOW!

Indywidualne potrzeby naszych klientów mogą różnić się w zależności od aplikacji. Niektórzy potrzebują fachowego wsparcia podczas uruchomienia instalacji, natomiast dla innych istotne są przeglądy, prace konserwacyjne lub programowanie aplikacji.

Dlatego też zapewniamy Państwu wsparcie serwisowe dokładnie w takim zakresie, w jakim jest ono Państwu niezbędne. I oczywiście tak kompleksowe, że aż kompleksoWOW!

Dzięki CDS® – Complete Drive Service - mają Państwo dostęp do bogatego, modułowego systemu usług serwisowych, który został opracowany na podstawie wieloletniego doświadczenia i praktyki.

Zakres każdego z modułów CDS® podlega dostosowaniu do indywidualnych potrzeb klienta. Wszystkie moduły zostały ponadto zaplanowane w tak elastyczny sposób, że ich indywidualną treść można idealnie dostosować do Państwa potrzeb.

Obejrzyj film o kompleksoWOW ofercie serwisowej

Luty

Film I 8 luty 2022 r.

Beyond Relations I Tarkett Orzechowo

W drugim filmie z serii „Beyond Relations” prezentujemy naszą współpracę z firmą Tarkett Orzechowo Polska w zakresie usług serwisowych. Dlaczego nasze relacje są beyond, a konserwacja prewencyjna jest zawsze ponad standard?

To wszystko w ramach programu CDM® Complete Drive Management, o którym opowie p. Sławomir Kramer z firmy Tarkett Orzechowo.

Film możesz obejrzeć tutaj

Beyond I 3 luty 2022 r.

Drive. Automation. Beyond. 2022.

Powracamy do naszego hasła, ponieważ w ubiegłym roku z okazji naszych 25. urodzin zmieniliśmy „Drive. Automation. Beyond.” na „Beyond – zawsze ponad standard”.

Pokazaliśmy, że każdego dnia, przy każdym produkcie, przy każdym rozwiązaniu i przy każdej usłudze jesteśmy ponad standard, czyli beyond.

Beyond to nasze zobowiązanie na dziś, na jutro i na przyszłość, by przekraczać Wasze oczekiwania, by oferować ponadstandardowe rozwiązania by jeszcze bardziej beyond napędzać świat.

Obejrzyj beyond animację

Usługi cyfrowe I 1 luty 2022 r.

Etykiety produktu w formie kodów QR - Twój dostęp do wiedzy

U nas to wygląda tak - skanujesz kod QR na produkcie i już, po jednym kliknięciu masz pełen dostęp do dokumentacji, części zamiennych i wszystkich innych cyfrowych usług, dzięki którym nasze produkty, usługi i portal Online Support są tak bardzo beyond.

Obejrzyj cały film

Styczeń

Case study I 12 stycznia 2022 r.

Indukcyjny przesył energii MOVITRANS® dla DB Cargo Polska

Kolejny przykład na to, że nasze rozwiązania są Beyond – zawsze ponad standard? Podczas modernizacji zakładu DB Cargo Polska w Rybniku wykorzystano nasz innowacyjny system indukcyjnego przesyłu energii MOVITRANS®.

Został on zastosowany do zasilania automatycznego wózka transportowego, zaprojektowanego przez firmę Lean-Tech. Optymalizacja systemu kolejkowania zestawów kołowych była częścią przebudowy nawy pierwszej hali głównej w zakładzie DB Cargo Polska, którą przeprowadziła firma Budimex.

Obejrzyj film z realizacji

Beyond I 1 stycznia 2022 r.

Kolejny rok w stylu beyond!

Z okazji naszych 25. urodzin, które świętowaliśmy w 2021 roku, zmieniliśmy nasze hasło „Drive. Automation. Beyond.” na „Beyond – zawsze ponad standard”, by podkreślić, że każdego dnia, przy każdym produkcie, przy każdym rozwiązaniu i przy każdej usłudze jesteśmy ponad standard, czyli beyond.

Beyond to nasze zobowiązanie na dziś, na jutro i na przyszłość, by przekraczać Wasze oczekiwania, by oferować ponadstandardowe rozwiązania by jeszcze bardziej beyond napędzać świat.

Na tej stronie możesz nadal obserwować nasze działania, które są i będą beyond.

Grudzień

Świętuj razem z nami!

Wasze wpisy w Księdze pamiątkowej BeyondBook

Historia 25 lat naszego rozwoju to też, a może przede wszystkim, Wasza historia. W końcu razem się rozwijaliśmy, razem wciąż dokonujemy kolejnych kroków i razem jesteśmy beyond, czyli zawsze ponad standard.

Chcemy uczcić nasze sukcesy i świętować razem z Wami. Stąd właśnie Księga Pamiątkowa BeyondBook, czyli okazja, byście podzielili się z nami historiami, wspomnieniami i anegdotami z naszej owocnej, wieloletniej współpracy.

Zobacz najnowsze wpisy

Ho, ho, ho I 20 grudnia 2021 r.

Życzenia świąteczne od pracowników SEW-EURODRIVE

Z okazji Świąt mamy dla Was życzenia, ale nie takie z taśmy czy z jakiegoś automatu. To unikalne, niepowtarzalne i bardzo beyond życzenia płynące prosto z SEW, czyli prosto z serca!

Obejrzyj życzenia od pracowników

Ho, ho, ho I 17 grudnia 2021 r.

Nasi pracownicy są beyond - nie tylko na święta

Ten rok świętujemy pod hasłem beyond - zawsze ponad standard i szczególnie cenimy sobie momenty, kiedy nasi pracownicy są ponad standard. Przykład?

Z okazji świąt nasi koledzy przygotowali jedyną w swoim rodzaju, bezdyskusyjnie beyondową choinkę z kół zębatych. Owszem, jest niewielka i niewiele prezentów się pod nią zmieści, ale robi ogromne wrażenie!

Taka choinka tylko u nas!

Ho, ho, ho I 6 grudnia 2021 r.

Święta zatrybiły!

Święta już coraz bliżej i ogarnia nas świąteczna gorączka, dlatego na początek przygotowaliśmy świąteczną, bardzo beyond animację na święta. Nam się tak bardzo podoba, że ho, ho, ho!

Zobacz animację

Listopad

Film I 5 listopada 2021 r.

Beyond Cases - Przyjaciele

Prezentujemy kolejny, wyjątkowy film z cyklu „Beyond Cases”, w którym przedstawiamy historię niezwykłej przyjaźni między Michałem i Jackiem.

Obejrzyj nowy film

Październik

Film I 25 października 2021 r.

Film "Beyond Relations" z firmą Dimark

W pierwszym filmie z serii „Beyond Relations” przedstawiciele firmy Dimark opowiedzą o współpracy z nami - między innymi o tym, w jaki sposób podchodzimy do realizowanych projektów i dlaczego nasze relacje są beyond – zawsze ponad standard!

Zobacz najnowszy film

8 października 2021 r.

ŚWIĘTUJE.MY 25 lat i beyond!

W jaki sposób uczciliśmy 25 lat SEW-EURODRIVE w Polsce? Jak wiecie, świętujemy cały rok, organizując wydarzenia i atrakcje dla Klientów i Pracowników, ale taka wyjątkowa okazja wymagała, abyśmy też spotkali się wszyscy razem, by zdmuchnąć świeczki na torcie!

Kilka dni temu nasi Pracownicy wszystkich biur regionalnych i centrali w Łodzi spotkali się w restauracji Rybakówka - Święty Spokój, by na żywo (hurra!), we wspólnym gronie, uroczyście i z pompą uczcić 25 lat SEW-EURODRIVE w Polsce!

Oprócz naszych urodzin celebrowaliśmy również jubileusze pracowników – uczciliśmy 5., 10. 15. 20. i nawet 25. rocznicę pracy! To bez wątpienia dowód na to, że SEW jest marką, z którą można się związać na długie lata!

Zobacz więcej zdjęć

Film I 5 października 2021 r.

Beyond Cases - Artur Buczkowski

W trzecim filmie z serii „Beyond Cases” Artur Buczkowski, Dyrektor Sprzedaży SEW-EURODRIVE Polska zaprezentuje, w jaki sposób pracownicy działu sprzedaży są beyond - zawsze ponad standard i jak korzystają na tym nasi Klienci.

Obejrzyj film

Wrzesień

28 września 2021 r.

Fundamenty naszego sukcesu od 25 lat i beyond!

Ćwierć wieku to jest naprawdę coś, szczególnie, kiedy jest wypełnione dynamicznym rozwojem i licznymi sukcesami beyond – zawsze ponad standard. A co dokładnie znaczy „beyond"?

Dosłownie tłumacząc: poza, ponad. A dla nas oznacza to „zawsze ponad standard"! Te słowa, a właściwie podejście do działania, przenikają wszystko, co robimy od 25 lat i co świętujemy w tym jubileuszowym roku.

Z okazji naszych urodzin przygotowaliśmy dedykowane, unikalne wydawnictwo, w którym pokazujemy, na jakich fundamentach i dzięki jakiemu podejściu jesteśmy Beyond – zawsze ponad standard już od 25 lat.

Poznaj podstawy naszego sukcesu

Film I 2 września 2021 r.

Wspólna pasja to opowieść o naszych początkach

Kiedy w 1996 roku powstała nasza firma dzięki determinacji, odwadze i spojrzeniu beyond p. Sławomira Śmigielskiego i trzech innych osób, chyba mało kto przypuszczał, jak bardzo nasza firma rozwinie się przez ostatnie 25 lat. Spokojnie można powiedzieć, że rozwinęła się w sposób wyjątkowy!

Korzystając z okazji, że w tym roku SEW-EURODRIVE Polska świętuje 25. urodziny, przedstawiamy Wam ciekawą, zaskakującą i bardzo rodzinną historię p. Sławomira oraz jego syna, Jarosława.

Dzięki takim ludziom i takim historiom SEW-EURODRIVE jest zdecydowanie czymś więcej niż tylko producentem techniki napędowej i rozwiązań do automatyzacji.

SEW-EURODRIVE jest energią, pasją i wszystkim tym, co nieuchwytne i co od 25 lat i beyond napędza świat!

Obejrzyj film

Sierpień

Animacja I 20 sierpnia 2021 r.

Samojezdne wózki transportowe AGV są beyond - zawsze ponad standard

Poruszamy świat – od 25 lat w Polsce i 90 na świecie. Nasze samojezdne wózki AGV to tylko część oferty z zakresu factory automation. Nasze rozwiązania do automatyzacji produkcji odpowiadają na bardzo zróżnicowane potrzeby naszych Klientów.

Obejrzyj najnowszą animację

Lipiec

Film I 27 lipca 2021 r.

Beyond Cases - rozmowa z Tomaszem Wielandem

W tym roku świętujemy nasze 25. urodziny pod hasłem „Beyond – zawsze ponad standard”. To doskonała okazja, aby poznać nas bliżej i dowiedzieć się więcej, jak działamy, co jest dla nas ważne i co nas napędza.

W pierwszym filmie z serii „Beyond Cases” Prezes Zarządu SEW-EURODRIVE Polska Tomasz Wieland opowie, co dla niego oznacza beyond – zawsze ponad standard i gdzie widzi on podejście beyond w działaniach pracowników, a przede wszystkim kto korzysta na takim sposobie myślenia.

Zobacz najnowszy film

Jubileusz I 7 lipca 2021 r.

90. urodziny SEW-EURODRIVE na świecie

W tym roku SEW-EURODRIVE Polska świętuje 25. urodziny, ale to nie jedyny ważny jubileusz. Warto wiedzieć, że SEW-EURODRIVE kończy w tym roku 90 lat. A wszystko zaczęło się 13 czerwca 1931 roku...

Nikt nie mógł sobie wtedy wyobrazić, że mała firma założona w czerwcowy dzień w Bruchsal stanie się jedną z największych sił napędowych na świecie. A jednak!

Dziś SEW-EURODRIVE obecne jest w 52 krajach, gdzie posiada 17 zakładów produkcyjnych, 81 centrów technologicznych i zatrudnia prawie 18 tys. pracowników.

Poznaj naszą historię

Czerwiec

Pracownicy I 25 czerwca 2021 r.

Lody, lody dla SEW ochłody!

Dziś 25. dzień miesiąca, co oznacza kolejne atrakcje dla Pracowników z cyklu „Świętuje.MY razem” – w końcu ten rok to nasze 25. urodziny! Co zrobiliśmy tym razem?

Ponieważ lato w pełni, a temperatury bardzo wysokie, to dziś przez cały dzień serwujemy lody, lody, dla SEW ochłody:

Jakby nie patrzeć, jest pysznie i bardzo beyond, czyli ponad standard!

Zobacz więcej zdjęć

Animacja I 16 czerwca 2021 r.

MOVI-C® - modułowy system automatyki

Poruszamy świat – od 25 lat w Polsce i 90 na świecie. Nasz modułowy system automatyki MOVI-C® to optymalne połączenie techniki napędowej, falowników, techniki sterowania oraz oprogramowania inżynieryjnego.

Nasze rozwiązania do automatyzacji produkcji odpowiadają na bardzo zróżnicowane potrzeby naszych Klientów.

Nasze realizacje są Beyond – zawsze ponad standard.

Sprawdź naszą animację

Maj

Film I 27 maja 2021 r.

Zapowiedź rozmowy z cyklu "Beyond Cases"

Przez najbliższe miesiące sporo będzie się działo! Przygotowaliśmy szereg działań w duchu BEYOND, czyli takich, które wykraczają ponad standard pod względem treści i formy.

Przed nami premiery aż dwóch specjalnych, jubileuszowych serii filmowych. W pierwszej z nich - „Beyond Cases” – podczas rozmów z naszymi pracownikami pokażemy, co dla nas znaczy „ponad standard” i jak to się przekłada na wartości, podejście do pracy, działania, rozwiązania i realizacje.

W drugiej - „Beyond Relations” - nasi Klienci i pracownicy podzielą się doświadczeniami ze współpracy i wspólnymi sukcesami. Wszystkie nagrania będą się pojawiać tutaj, na stronie jubileuszowej.

Już dzisiaj zapowiedź rozmowy z Tomaszem Wielandem - Prezesem SEW-EURODRIVE Polska o tym, czym jest Beyond - zawsze ponad standard.

Zobacz zwiastun

Pracownicy I 25 maja 2021 r.

OWOCUJE.MY na 25-lecie!

Dziś 25. dzień miesiąca, co oznacza kolejne atrakcje dla Pracowników z cyklu „Świętuje.MY razem” – w końcu ten rok to nasze 25. urodziny! Co zrobiliśmy tym razem? Pracownicy są naszą siłą napędową i są jak najbardziej beyond – zawsze ponad standard, dlatego w zeszłym miesiącu przygotowaliśmy dla nich zestaw do aktywności sportowo-turystycznej (bo przecież w zdrowym SEW-ie, zdrowy duch!), a w maju…

Poszliśmy za (zdrowotnym) ciosem i zaprosiliśmy Pracowników na zdrowo owocową i totalnie letnią niespodziankę „OWOCUJE.MY na 25-lecie!” No dobrze, ale co to za niespodzianka?

Przez cały dzień serwowaliśmy przepyszne i oszałamiająco zdrowe soki od Dailyfruits - wnieś zdrową energię do firmy!, jakie można wypić tylko u nas:

Obejrzyj wszystkie owocowe zdjęcia!

Animacja I 4 maja 2021 r.

Zobaczcie SEW w wizualnej pigułce!

Dotychczas w naszych prezentacjach i materiałach pojawiały się dwa ważne słowa – DRIVE, czyli nasza technika napędowa oraz AUTOMATION, czyli nasze kompleksowe rozwiązania do automatyzacji.

Kiedy jednak przed zbliżającym się jubileuszem przyszedł czas na refleksje, stwierdziliśmy, że koniecznie trzeba dodać do nich jeszcze jedno słowo. Takie, które określa to, co robimy, w jakim kierunku się rozwijamy i jak myślimy. Co to za słowo?

Zobacz naszą animację

Kwiecień

Pracownicy I 25 kwietnia 2021 r.

Świętuje.MY 25 lat razem z pracownikami!

Dla nas BEYOND to również działania ponad standard skierowane do naszych Pracowników, którzy są naszą siłą napędową.

Dlatego docelowo 25. dnia miesiąca (lub w pobliżu tej daty), do końca roku, organizować będziemy dla nich specjalne wydarzenia. Ten miły cykl rozpoczęliśmy w kwietniu zestawem do aktywności sportowo-turystycznej, bo przecież w zdrowym ciele, zdrowy duch! A właściwie w zdrowym SEW-ie, zdrowy duch!

Brzmi dobrze, dlatego pod tym hasłem zorganizowaliśmy również konkurs, w którym nagrodziliśmy najciekawsze zdjęcia, filmiki lub printscreeny z fitnessowych appek, które pokazują, w jaki sposób nasi pracownicy aktywnie i zdrowo spędzają czas. Efekt?

Bardzo ciekawy, sprawdźcie sami!

Jubileusz I 20 kwietnia 2021 r.

Mamy 25 lat!

Ćwierć wieku to jest naprawdę coś, szczególnie, kiedy jest wypełnione dynamicznym rozwojem i licznymi sukcesami. Dlatego nasze 25-lecie świętujemy przez cały rok! Serdecznie zapraszamy – bądźcie z nami przez ten cały czas. Bo to przecież z Wami i dzięki Wam udało nam się to wszystko osiągnąć.

Dowiedz się więcej

Pozostańmy w kontakcie

Warto, byśmy poznali się lepiej